Brawl Stars Fang nasıl oynanır? (Tüm Oynanış Taktikleri)

Brawl Stars Fang nasıl oynanır
Brawl Stars Fang nasıl oynanır

Brawl Stars Fang nasıl oynanır? Herkese merhaba! Yakın dövüş tarzı bir brawler olan, yani kısa bir menzile sahip olduğu anlamına gelen Brawl Stars’ta Fang’ı nasıl kullanacağınızı öğrenin. Tabii ki, size Fang’ın yeteneklerinin her birini nasıl uygulayacağınızı söyleyemeyiz. Çünkü yalnızca temel ve süper güçlerini biliyoruz. Ancak bu Brawler belirli bir tür yakın dövüşte nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı aktarır.

Aynı zamanda oynanış konusunda size bazı ipuçları verebiliriz. Fang yakın dövüşçü bir karakter olduğundan, aynı zamanda doğal bir ağır sıklettir. Bu nedenle vuruşu ve inişi de sizin becerilerinize bağlıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Lola Sözleri


Brawl Stars Fang Nasıl Oynanır?

Brawl Stars Fang Oynanış
Brawl Stars Fang Oynanış
  1. Yakından iyi oynayın, çünkü rakibinize yakın olduğunuzda hasarınız artacaktır.
  2. Bunu yapmak için daha fazla mesafe gerektiren düşmanların saldırılarından nasıl etkili bir şekilde kaçınacağınızı bilmelisiniz. Çünkü bunlar sizin ana düşmanlarınız olacaktır.
  3. Karakterleri belirli bir mesafeden ortadan kaldırmak, yaşam süreniz buna izin verdiği için önceliğiniz olmalıdır, ancak unutmayın, ölümsüz değilsiniz.
  4. Fang ortaya çıktığında onun kombolarını öğrenin ve onları vurmak için yeterli beceriye sahip olun, bunun için pratik yapmalısınız.
  5. Hız sizin müttefikiniz olmayabilir. Çünkü biliyoruz ki bu brawler sınıfı tam olarak hızlı denildiği gibi değil, ancak becerinizle ihtiyacınız olan hasarı verebileceksiniz.
  6. Fang’ın yakın mesafeden saldırı yaptığı doğru olsa da, yumruğunu ıskalarsa ayakkabısı uçup bir brawler’a çarpabilir.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Ücretsiz Lola


Brawl Stars Fang Taktikleri:

Brawl Stars Fang Taktikleri
Brawl Stars Fang Taktikleri

Brawl Stars: Fang sadece bunlarla kısıtlı değil Web adresimizde Fang Hakkında bir çok şeye denk gelebilirsiniz. Bunun için Web adresimizi Yer ilimlerine Kayıt etmenizi İsteriz. Böylelikle Herkes den daha önce Fang hakkında bilgilere Erişebileceksiniz. Takıldığınız tüm noktalarda bizlerden destek talep edebilirsiniz. Fang dışında Grom ve Lola gibi yeni karakterlerin de çıktıklarını görüyoruz. Elbette Brawl stars sadece bunlarla sınırlı kalmayacak. Bir çok yeni karakterler çıkarmaya devam edecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Fang nasıl oynanır Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Lola Nasıl Oynanır


Bu içeriğe oy verin!