Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Brawl Stars Grom Nasıl Oynanır? (Tüm Oynanış Taktikleri)

Brawl Stars Grom Nasıl Oynanır? Herkese merhaba! Grom’u Brawl Stars’ta nasıl kullanacağınızı öğrenmek için okumaya devam ediniz. Henüz Brawl Stars ailesine katılmamış olsa da, sonunda onu kazandığımızda, onu nasıl kullanacağımız hakkında bir fikrimiz olsun isteriz. Websesi, Brawl Stars hakkındaki tüm haberleri öğrenmenin harika bir yoludur. Eğer daha önce Brawler’ları hiç görmediyseniz, belki onlardan alabileceğiniz tüm bilgileri görebilmeniz için bir tanesini gözlemleme olasılığını düşünmelisiniz.

Grom atıcı tipte bir karakterdir, aynı zamanda destansı bir enderliği vardır, çok fazla hasara neden olan bir karakter olabilir. Saldırmak için bombaları kullanır ve engelleri kolayca aşabilir. Grom’s super’in çok güçlü olduğu söylenebilir, 2700 puanlık hasara neden olan ve ayrıca çok fazla alan hasarına neden olabilir. Bu da yetmezmiş gibi bombasını atıyor…. Grom’un bir fırlatıcı olduğunu göz önünde bulundurarak, aynı tipteki diğer karakterlere hizmet etmek için size bir formül vereceğiz. İşte Brawls Stars Gram Taktikleri:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fang Duvar Kağıtları


Brawl Stars Grom Nasıl Oynanır?

Brawl Stars Grom Oynanış
Brawl Stars Grom Oynanış
  1. Her zaman engellerin veya tankların arkasında olacaksınız, asla yakın dövüşe gitmeyeceksiniz.
  2. Tank yoksa, Grom kendini herkesin arkasında konumlandırmalı.
  3. Saldırılarınızı rakibinizin hemen önünde başlatın.
  4. Çoğunlukla kapalı haritalarda oynayın.
  5. Yakın dövüşçü bir düşman size doğru geliyorsa daima hareket etmeye devam edin.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Fang Skins


Brawl Stars Grom Taktikleri:

Brawl Stars Grom Taktik
Brawl Stars Grom Taktik

Brawl Stars: Grom sadece bunlarla kısıtlı değil Web adresimizde Grom Hakkında bir çok şeye denk gelebilirsiniz. Bunun için Web adresimizi Yer ilimlerine Kayıt etmenizi İsteriz. Böylelikle Herkes den daha önce Grom hakkında bilgilere Erişebileceksiniz. Takıldığınız tüm noktalarda bizlerden destek talep edebilirsiniz. Grom dışında Fang ve Lola gibi yeni karakterlerin de çıktıklarını görüyoruz. Elbette Brawl stars sadece bunlarla sınırlı kalmayacak. Bir çok yeni karakterler çıkarmaya devam edecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Grom Nasıl Oynanır Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Fang nasıl oynanır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER