Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Brawl Stars Grom ve Fang – yeni oyun modu ve daha fazlası

Brawl Stars Grom ve Fang geldi. Brawl Stars şimdi Aralık 2021’de Brawl Talk gösteriyor. Bu güncelleme, tatil sezonunu, Brawl Pass’in yeni sezonunu ve Brawl Stars’ın küresel lansmanının üçüncü yıldönümü olacak. Aynı zamanda kutlamak için Brawlidays Festivali temasını getiriyor. Bu güncelleme, iki yeni kavgacı, kavga geçişinde değişiklikler içeren yeni bir oyun modu ve daha fazlasını getiriyor. Bu yazımızda gelecek sezon için yapılan tüm duyurulara bakacağız.

Supercell, Brawl Stars’ın 3. yıl dönümü vesilesiyle tüm oyunculara ücretsiz hediyeler verecek.

12 Aralık 2021’den 26 Aralık 2021’e kadar. Yıllık yıl sonu hediye sezonu, tüm oyunculara toplam 15 ödül olmak üzere günlük ödüller verecek. Ödüller arasında madeni paralar, kutular, joker enerji puanları, özel patlayıcı bulunur. Son iki yılın geleneğini sürdüren Dyanmike skin, Beta aşamasında oyun içi yeni gelecek olan karakterler için olacak.

Brawl Stars Brawlidays skin
Brawl Stars Brawlidays skin

Oyuncular, hediyelere ek olarak, Brawl Pass’ı daha hızlı geçmek için normal günlük görevlere ek olarak görevler de alacaklar. Unutulmamalıdır ki, günlük ödüller ve görevler sadece 24 saat boyunca kullanılabilir. Bu nedenle, oyuncular kaybolmadan önce onları talep etmeyi unutmamalıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bedava Brawl Stars Hesapları


Brawl Stars Aralık 2021 Brawl Talk: Brawlidays

Brawlidays, Brawl Stars’ın Noel etkinliği için bu yıl geri döndü. Etkinlik atmosferini, yeni sezon görünümlerini ve 2021 Brawlidays skinleri geri getirecek. Başka bir zorluk, yeni destansı Grom’u ücretsiz almak olacaktır. İşte Brawl Stars Grom Ücretsiz Alma adımlarını sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Brawl: Stars Yeni Brawlidays skinleri

  • Ho Ho Ho Bo
  • kızak Griff
  • Logmas Spike
  • Express Jacky 

Geri dönen kostümler Kardan Adam Kene, Tatil Partisi Frank ve Fındıkkıran Gale olacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Hileli Brawl Stars Apk


Brawl Stars: Grom ve Fang Sezon 10: Tiger (Kaplan Yılı)

Brawl Pass “Kaplan yılı”nın 10. sezonundan itibaren her sezonun süresi kısalacaktır. Sezon, her iki ayın dördüncü Pazartesi günü başlayacak.

Grom 

Brawl Stars Grom
Brawl Stars Grom

Grom, epik bir nadir atış karakteridir. Duvarları aşma yeteneğine sahiptir. Bu kit, kalabalık kontrolü ve kaçma noktası için çok uygundur.

Fang

Brawl Stars Fang
Brawl Stars Fang

Fang, Brawl Pass Sezon 10’un en yeni üyesidir. Bir yakın dövüşçü olarak Fang, yakın mesafeden çok fazla hasar verir. Rosa ve El Primo’nun aksine, sadece bir yumruk. Fang’ın benzersizliği, yakın mesafeden bir temel saldırıyı ıskaladığı zaman, aynı zamanda uzun menzilli bir unsura sahip olmasıdır. Bu, süper güçlerini uzaktan kolayca şarj edebileceği ve düşmanın iyileşmesini önlemek için çip hasarı vermeye devam edebileceği anlamına gelir. Ultra uzun menzilli hücum saldırısı Bull ve Darryl’e benziyor. Ancak sadece hareket kabiliyetine yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda yolunda karşılaştığı tüm karakterlere de zarar verecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Grom ve Fang Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu haberimizi de Okuyunuz: Nulls Brawl Stars Apk İndir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER