Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği (Leon – crow)

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği
Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği Nedir? En iyi Taktiği uygulamak için gereken adımlar. Her karaktere yeni bir yaklaşımla sahip olun. Yurt dışında oldukça popüler olan “Brawl Stars Karakter Çıkarma” herkes tarafından kullanılmaktadır. Bu sayede oyuncular sahip olmak istedikleri karakterleri ortadan çıkartarak oyundan keyif alıyorlar. Tüm yöntemler aşağıdaki Brawl Stars yılları için geçerlidir.

Bu sayede istediğiniz karakterleri hızlıca silebilirsiniz. %100 faydalı olduğu düşünülen yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Karakteri açmadan önce mağazadan satın almak istediğiniz karakterin özelliklerini girin ve deneyin. Oyunu kapatıp tekrar açın ve aynı karakteri elde etmek istiyorsanız tekrar deneyin.

Bunu arka arkaya 5 kez yaptıktan sonra son sefere geri dönün ve oyundan çıkmadan karakteri çıkarın. İstediğiniz karakterin ortaya çıkması veya eşit güçlere sahip başka bir karaktere sahip olmanız çok olasıdır. Brawl Stars, karakter silme stratejisi olarak yurt dışında kullanılan ve önerilen en son yöntemdir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Yopmail Hesapları


Griff, Leon Crof Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars karakteri Griff hakkında yeni bir tartışmada duyurulan yayın, oyuncuları şimdiden heyecanlandırdı. Oyundaki bu karakter ile sık kullanacağınız özelliklere bir an önce sahip olmak isteyeceksiniz. Şu anda popüler olan birçok rolü uzaktan kumandadan bağımsız olarak oynayabilen yeni dövüşçü, yakın mesafelerde savaşabiliyor. Griff, düşmanın dibinden kaçmak istiyor, oyun yerinin önemli parişine hızla ulaşacak.

Brawl talk radyosunda mini savaş görüntüleri neredeyse herkesi yakaladı. Gelin hep birlikte tüm dikkatleri üzerine çeken bu karaktere bir göz atalım. Griff’in ilginç bir saldırısı, açgözlü bir karakter olarak bilinmesine rağmen düşmanlarla nasıl başa çıkacağını çok iyi biliyor. Taktik olarak, Temmuz’daki Brawl Stars Griff iniş mücadelesinden yararlanmalısınız. Eğer meydan okumayı başarırsanız, Griff’i ücretsiz olarak alabilirsiniz. Griff ile zamanın tadını çıkarın ve savaşları erken kazanabilirsiniz.

Eğer mücadele ediyorsanız, başarısızlık için endişelenmeyin. Çünkü Griff kasası olmadığını iddia etti. Griffs ve birçok sandık açarak şansınızı artırabilirsiniz. Tabii bu süreçte biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Bekleyemem diyorsanız elmas harcayarak yeşil karakteri sağa çevirebilirsiniz. Bunun size daha pahalıya mal olabileceğini unutmayın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz. Brawl Stars Rehberi Sayfamızdan Tüm Aklınıza takılanları öğrenebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm