Brawl Stars Karakter Hilesi (Ücretsiz) Karakter Kodu

Brawl Stars Karakter Hilesi Brawl Stars Karakter Hilesi Brawl Stars Karakter Hilesi Brawl Stars Karakter Hilesi

Brawl Stars Karakter Hilesi Nasıl Yapılır? Karakterler her zaman oyunların en çok önem verilen konularından bir tanesi olmuştur. Her oyunda muhtemelen farklı farklı çeşitlerde karakterler olmuştur. Bu durum brawl stars oyunu için de geçerlidir. Karakterler her zaman bu oyunda da çok önemli olmuştur.

Yüksek veya düşük kupaya sahip olun size ayrıcalık ve farklılık kazandıracaktır. Gelişmiş herhangi bir karakter daha fazla kupa kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bunu sizde çok iyi biliyorsunuz ki brawl stars’ta kupa kazanmanın en önemli faktörü güzel oynamaktan geçmektedir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Nulls Brawl 12. Sezon APK İndir


Brawl Stars Karakter Hilesi

İlk olarak, oyundaki karakterleri veya başka herhangi bir içeriği almak için hileler kullanırsanız bir çok sakıncayla karşılaşabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de hesabınızın süresiz kapanması olacaktır. Hileler ile Brawl Stars’tan kalıcı olarak yasaklanma riskiniz çok yüksektir. Bu çok zararlı olacak çünkü kazandığın her şeyi kaybedeceksin. Peki niçin hesabınız kapanacak bunu biliyor musunuz? Sadece karakterler için hesabınızı kapattırmanız gerçekten gülünç bir mesele gibi….

brawl stars kolay karakter çıkarma taktiği

Gerçek şu ki, şu anda tüm karakterleri almanın güvenli bir yolu yok. Ancak mega kutular elde etmenin başka bir yolu var sizlere bunu paylaşmak istiyoruz. Daha fazla mücevher, kutu ve karakter, alet ve daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacaktır. Burada size her şeyi anlatacağız.

karakter çıkarma taktiği

Adım 1: Kupa kazanma: bunun için bir kutu alana kadar yeterince oyun oynamalı ve kazanmalıyız. Aksi takdirde bazı ortak karakterlerin kilidini de açacağız.

Brawl Stars Karakter Hilesi
Brawl Stars Karakter Hilesi

Adım 2: Günlük Ücretsiz Kutu: Ödül olarak her gün ücretsiz bir Brawl Stars kutusu talep edebiliriz.

Adım 3: (Jeton) PARA TOPLAMA: Her 100 jeton topladığımızda, bir (1) ücretsiz kutu alacağız. Bu jetonlar, oyun oynayarak ve kazanarak kazanılabilir, ancak seviye atlarsanız veya bir başarıyı tamamlarsanız, daha fazla jeton alırsınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Karakter Hilesi Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Brawl Stars Ne Kadar İnternet Yer


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.