Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Brawl Stars Ne Kadar İnternet Yer, Kaç GB Yer?

Brawl Stars Ne Kadar İnternet Yer? Brawl Stars şu anda oyun dünyasının en iyi oyunlarından biridir. Aynı zamanda büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. Oyuncular Brawl Stars oynamaya başladığında, oyuncuların aklına gelen en yaygın sorulardan biri oyunun veri kullanımıdır. Peki Brawl Stars aslında ne kadar internet verisi kullanıyor? Brawl Stars için ortalama internet veri kullanımı saatte 20-25 MB civarındadır.

Bazen biraz daha yüksek olabilir, ancak 30MB’ın altında kalacaktır. Brawl Stars’daki oyun modlarının çoğu hemen hemen aynı veri kullanımına sahiptir, ancak düello modu biraz daha yüksek veri kullanımına sahiptir. Bu yazıda, bu soruyu daha ayrıntılı olarak cevaplıyorum. Ayrıca oyuncular tarafından oyun verilerinin kullanımı hakkında sık sorulan başka bir soruyu da yanıtladım. Neyse lafı fazla uzatmadan hemen konuya girelim!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Brawl Stars Profil Resmi


Brawl Stars Ne Kadar İnternet Yer

Brawl Stars’ın gerçek veri kullanımını bulmak için biraz araştırma yaptım. İlk başta Brawl Stars’ı farklı cihazlara kurdum. Ondan sonra oyunu tüm cihazlarda saatlik aralıklarla oynadım. Sonrasında farklı cihazlarda Brawl Stars veri kullanımını saatte 20-30MB arasında buldum. Ancak çoğu cihazda veri kullanımı 22 MB civarındadır. Bu nedenle, bir oyuncu bir saat boyunca Brawl Stars oynarsa, kullanılan veri miktarının 22MB civarında olacağı sonucuna varabiliriz. Yakından bakarsak bundan haftalık ve aylık data kullanımını da çıkarabiliriz. Brawl Stars’ı haftanın her günü bir saat oynarsanız, kullanılan internet verisi haftada yaklaşık 154 MB’a ulaşacaktır. A

ynı şekilde her ay günde bir saat Brawl Stars oynarsa, kullanılan toplam internet verisi 660 MB civarında olacaktır.

Brawl Stars İnternet Kullanımı;

Veri kullanımını test ederken, çoğu oyun modunun kabaca aynı miktarda veri kullandığını gördüm. Ancak, hesap açma oyun modunun biraz daha yüksek veri kullanımına sahip olduğu tespit edildi. Genellikle, Showdown Modu hariç çoğu oyun modu için maçlarda veri kullanımı 3MB civarındadır. Hesaplaşma modu, oyun başına yaklaşık 3-5 MB veri kullanır. Şimdi Brawl Stars tarafından cihazınızda kullanılan toplam internet verisini bulmanıza yardımcı olmak için size bir süprizim var. İhtiyacınız olan her şeyi içeren bir tablo hazırladım! Ayrıca ihtiyacınız olan sayıları kolayca bulabilmeniz için gerekli matematiği de yaptım. Tablo aşağıdadır:

Günlük oyun süresiGünlük veri kullanımıHaftalık veri kullanımıAylık veri kullanımı
1 saat22 MB154 MB660 MB
2 saat44 MB308 MB1.28 GB
3 saat66 MB462 MB1,93 GB
4 saat88 MB616 MB2,57 GB
5 saat110 MB770 MB3.22 GB
6 saat132 MB924 MB3,85 GB
7 saat154 MB1,05 GB4,51 GB

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Ne Kadar İnternet Yer Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Brawl Stars Elmas Hilesi Gerçek 100


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER