Brawl Stars Renk Kodları, Nelerdir (Tüm Renkler)

Brawl Stars Renk Kodları
Brawl Stars Renk Kodları

Brawl Stars Renk Kodları Nelerdir? Brawl Stars renk kodlarını arayan oyuncular için faydalı olan en özel kodları ve çeşitli renk setlerini bir araya getirdik. Diğer tüm renklerle birlikte, bu makalede en popüler siyah ve fosforlu renklerin kodlarını bulacaksınız. Brawl Stars renk kodu sayesinde tüm bu kodu kulübünüz ve adınızın dışında kullanabileceksiniz. Bu da oyundaki sohbet penceresine renkli yazılar yazmanıza olanak sağlayacak. Bilinmeyen renk kodları da Sizler için özel olarak listelenmiştir.

Brawl Stars oyunu günümüzün en popüler mobil oyunlarından biridir. Milyonlarca oyuncuya sahip ülkemiz gibi bir oyunda, yarışma sistemi sadece katıldığınız yarışmalarla sınırlı değildir. Hesabınızın diğer oyunculardan daha iyi olduğundan emin olmanız da çok önemlidir. Brawl Stars renk kodu sayesinde diğer oyunculardan daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu teknoloji ilk olarak yabancı sunucularda ortaya çıktı ve hızla yayıldı. Klasik renk kodlarını paylaştıktan sonra size nasıl yapılacağını göstereceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Brawl Stars Karakter Hilesi


Brawl Stars Renk Kodları

Sizlere aşağıda en bilindik olan renk kodlarını paylaşacağız. Fantezinin daha farklı renkler kullanarak deneyimlemek istiyorsanız. Aşağıda bununla alakalı bir görsel de bırakıyoruz.

0 = siyah
1 = beyaz
2 = kırmızı
3 = yeşil
4 = mavi
5 = camgöbeği
6 = pembe
7 = sarı
8 = mor
9 = koyu kırmızı

Brawl Stars Renk Kodu
Brawl Stars Renk Kodu

Renk Kodları, Nasıl Kullanılır

Hiç adında bir renk olan bir oyuncu gördünüz mü? Bunu nasıl yaptıklarını merak ettiniz mi? Pekala, korkmayın, hepsini açıklayacağız! Adınızı ilk kez girerken veya mevcut bir Brawl Stars hesabının adını değiştirirken yapmanız gerekenler oldukça basit. < c#>ad yazın, burada # rengin numarasıdır (yukarıdaki renk tablosuna bakın).

4 karakterli isimler renkli olduklarında doğru görünmüyorlar. Renkli isimler için maksimum uzunluğu 7 karakter olarak kullanmanız en doğru olanı olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Renk Kodları Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Nulls Brawl 12. Sezon APK İndir


Bu içeriğe oy verin!