Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Brawl Stars Ücretsiz Grom Alma: nasıl bedava alınır?

Brawl Stars Ücretsiz Grom nasıl alınır? Herkese merhaba! Grom’u Brawl Stars’ta ücretsiz olarak nasıl edineceğinizi bilmek ister misiniz? O zaman bu kısa makaleyi okumaya devam etmelisiniz ve size nasıl yapılacağını göstereceğiz. Bu yıl Aralık ayındaki grom tam olarak beklediğimiz şeydi. Çünkü bize iki Brawlers’ın piyasaya sürülmesi ve bu ayın Grom’u gibi bazı harika şeyler gösterdi. Grom’u ücretsiz olarak elde etmek çok basittir, çünkü Supercell’in bu dövüşçü için başından beri hedefi, onu oyuncuların kullanımına sunmaktır.

BrawlTalk sızıntısına göre, burada belirtilen cazip tarih olabilecek 23 Aralık’tan itibaren anlaşılması zor Grom Brawler’ı aramaya başlamamız gerekecek. Burada tamamen ücretsiz olarak edinebileceksiniz. İşte Grom Bedava Almanın tüm yolları:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Grom Nasıl Oynanır


Brawl Stars Ücretsiz Grom Alma

Supercell’in sunduğu ücretsiz Grom sizin için bir meydan okuma da kullanmanız için verilir. Kullanıldığında süresi bittiğinde Grom’u satın almak zorunda kalacaksınız. İyi haber şu 2 can almak için sadece bir mücevher harcamanız yeterlidir. Önemli olmasına rağmen, bu zorluğun basit olduğundan şüphelenebiliriz.

<< Bedava Grom Almak için Kod alacağınız İndirme Sayfası>>

Ancak iki hayatın bir mücevhere eşit olduğu gerçeği bize Grom’u elde etmek için biraz çaba göstermemizi istediklerini gösteriyor. İlginç bir şekilde, Grom’un savaşlarını aşağı yukarı almak uzun zaman alıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fang Duvar Kağıtları


Brawl Stars Bedava Grom

Brawl Stars Bedava Grom
Brawl Stars Bedava Grom

Brawl Stars: Grom sadece bunlarla kısıtlı değil Web adresimizde Grom Hakkında bir çok şeye denk gelebilirsiniz. Bunun için Web adresimizi Yer ilimlerine Kayıt etmenizi İsteriz. Böylelikle Herkes den daha önce Grom hakkında bilgilere Erişebileceksiniz. Takıldığınız tüm noktalarda bizlerden destek talep edebilirsiniz. Grom dışında Fang ve Lola gibi yeni karakterlerin de çıktıklarını görüyoruz. Elbette Brawl stars sadece bunlarla sınırlı kalmayacak. Bir çok yeni karakterler çıkarmaya devam edecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Ücretsiz Grom Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Fang Skins


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER