Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

BTC Güne Sert Düşüş İle Başladı! Bitcoin Neden Düşüyor

Bitcoin neden düşüyor herkesin merak ettiği lider kripto paradaki hareketliliğin nedeni nedir? Gece kapanış öncesinde yaşadığı hareketliliği sabaha karşı sert düşüş ile devam ettirdi. Bir önceki günün kapanışında 21.480 dolara kadar çıkarak yatırımcısını sevindirmişti. Ama gece kapanışında bu sefer işler değişti.

Bitcoin Neden Düşüyor !

Bitcoin neden düşüyor diye merak edenler için hemen kısa bir özet geçelim. Global haberlerde bu düşüşe neden olacak herhangi bir gelişme yaşanmadı. Bu düşüşün tek nedeni var o da direnç seviyesini kıramaması oldu. Ardından 20.450 dolar da bulunan önemli destek seviyesinde tutunamaması BTC’de sert düşüşü getirdi.

Yazı yazılırken ki BTC değeri Binance verilerine göre 19.400 dolar olarak kayda geçti. Ve gün içindeki en düşük seviyesi ise 19.350 dolar olarak gerçekleşti.

Lider kripto paranın düşüşünden sonra bazı altcoinler daha da sert düştü. Litecoin (LTC) %12 düştü ve en büyük altcoin Ethereum (ETH) ise %9 oranında düşüş yaşadı. Binance Coin %6 gerilerken, Ripple (XRP) %9 ile 0,43 dolara düştü.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER