Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Bugün için Ücretsiz Free Fire Redeem Kodları

Ücretsiz Free Fire Redeem kodları şüphesiz oyun içerisindeyken Ücretsiz olarak oyun içi öğeleri elde etmenin en kolay ve en iyi yöntemidir. Free Fire oyun yöneticileri ve geliştiricileri sürekli ve güncel olarak Sosyal medya hesaplarının üzerinden oyunculara süpriz kodlar yayınlar. Bu kodları oyuncular için çok değerli 12 harf ve rakamdan oluşan kodlardır. Bu makale sayesinde Free Fire Oyuncularına En güncel Redeem Kodlarını Paylaşmış olacağız.


Ücretsiz Free Fire Redeem Kodları
Ücretsiz Free Fire Redeem Kodları

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Garena Free Fire Redeem Kodları Haziran 2021


Free Fire redeem Kodu Bugün için (Mayıs 19 – 20 – 21)

  • ESX24ADSGM4K: Leap of Faith Surfboard, Water Fest 2021 ve Guitar Basher
  • FF8MBDXPVCB1: Karıştırma ifadesi ve 10x Sihirli Küp Parçası
  • FF8M82QK7C2M: 1x Famas Moonwalk Ganimet Kutusu

sizin için özel olarak getirmiş olduğumuz bu Redeem Kodları yalnızca Tr Sunucusu için çalışacaktır. Başka herhangi bir bölgede kullanamaya çalıştığınız taktirde ” Kullanılamadı. Bu kod Bölgenizde Kullanılamaz.” diye bir uyarı alacaksınızdır. Peki ya bu kodları kullanarak nasıl Ödül Kazanabilirsiniz. İsterseniz bu konu hakkında da sizlere biraz bilgi aktaralım.

Free Fire Redeem kodlarını kullanarak nasıl ödül kazanılır?

Free Fire Oyuncuları bu talimatları izleyerek ödüllerini alabiliyorlar. Free Fire Redeem kodlarını kullanarak ödül talep etmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Free Fire Redeem Kodları
Ücretsiz Free Fire Redeem Kodları
  1. Adım ; Oyuncuların ilk önce Free Fire’ın Resmi Web adresine girş yapmış olmaları gerekiyor. ardından resmi ödül kazanma sistemine bulup giriş yapmış olmanız gerekiyor. tüm bu işlemleri yapmak için aşağıda vermiş olduğum bağlantıya tıklayabilirsiniz. ve karşınıza çıkan yerde kodunuzu yapıştırdığınız taktirde ödülleri kazanabilirsiniz. Web sitesi için: buradan ulaşabilirsiniz Eşya Kodu Talebi. Tıkla
  2. Adım ; Free Fire Oyuncularımızın Oyun içerisindeki ID’lerine Bağladıkları Platformdan oturum açmanız gerekiyor. Misafir Kullanıcılar, Redeem Kodları ile Ödül Kazanamazlar. Bu sebep ile Hesaplarınızı aşağıdaki Platformlardan herhangi birine bağlamayı düşünmelisiniz. Facebook, Google, VK, Twitter, Apple veya Huawei

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Elmas Kodları Ücretsiz


Ücretsiz Free Fire Redeem Kodları Ödülleri Ne zaman Alabilirim?

Ödülerinizi Çoğu zaman Kodlarınızı girdikten hemen sonra alamayabilirsiniz. genellikle oyunculara 24 saaten daha kısa süre içerisinde gönderileceğine dair kısa bir mesaj gönderebilirler. Herhangi bir oyuncu Kullanım sırasında bir hatayla karşılaştığı taktirde Bu Redeem kodlarının süresinin dolduğunu ve artık kullanılamayacağı anlamına da gelebilir. Bu sebep ile Kodlarınızı ne kadar erken kullanır iseniz sizin yararınızadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Redeem kodları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER