Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Büşra ayaydın ne zaman tesettüre girdi (KVP “Selvi Çakır”)

Büşra ayaydın ne zaman tesettüre girdi? Ne Zaman Tessettür taktığını mı merak ediyorsunuz? Kurtlar Vadisi’nde Çakır rolünü oynayan Selvi’nin kızı Fatma Büşra Ayaydın tesettür takıyor. Katıldığı bir YouTube programında bu kararı nasıl aldığını açıkladı. Kurtlar Vadisi ve Muhteşem Yüzyıl gibi döneme damga vuran eserler üzerinde çalışan genç oyuncu. Büşra Ayaydın, 5 yıl önce tesettüre girdi. Oyuncu, katıldığı bir YouTube programında süreçle ilgili anlattığı bir hikayeyi 21 yaşında başörtüsü taktığını söyledi.

Oyuncu deneyimlerini anlatarak, “Ben namaz kılmaya başörtüsü takmadan 2-3 yıl önce başladım. Oyunculuk yaparken yine namaz kılıyordum.”


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam Oyun indirim Tarihleri


Büşra ayaydın ne zaman tesettüre girdi

Bayramda müzeler ücretsiz mi
Bayramda müzeler ücretsiz mi

Büşra Ayaydın kapanış sürecini şu sözlerle anlattı; “Başörtüsü takmadan 2-3 yıl önce dua etmeye başladım. Oyunculuk yaparken dua ettim. Hatta son oynadığım dizide bile bazı oyuncular bunu duydu ve bana tepki ‘Oyunculuk yapıyorsun dua et sorun ne! Neden bir taraf seçmiyorsun? Bu sözler yüzüme bir tokat gibi çarptı. Kendi kendime ‘Ben ne yapıyorum dedim? Çünkü bu durumda gri yoktur. Siyah veya beyaz seçmelisiniz. O an başımın belada olduğunu anladım ve başörtüsü taktım. ” Başörtüsü taktıktan sonra oyunculuk kariyerine tamamen son veren Süleyman Çakır’ın kızını canlandıran Kurtlar Vadisi dizisindeki Selvi. Bu rolüyle tanınan oyuncu Büşra Ayaydın, ilk kez yaşadığı süreci anlattı.


Ayrıca şu Haberimizi de okuyunuz: Roblox isim değiştirme


“Başörtüsü takmadan 2-3 yıl önce dua etmeye başladım. Oyunculuk yaparken de çok kez Allaha dua ettim. Aslında son oynadığım dizideki bazı oyuncular bunu duymuş ve bana tepkilerini göstermişlerdi. Buna kesinlikle anlam verememişcesine tepkilerini anlatmaya devam ediyordu. Oyunculuk, yapan birisi dua edince ne den Tuhaf görünüyor? “Bu insanların sözleri suratlarına tokat gibi indi. “Ne yapıyorum ben?” Kendi kendime dedim ki, bu durumda gri yok, siyah ya da beyazı seçmelisiniz. “Her zaman derim ki, ‘Rabbim bana hayırlısını ver, ama dilediğin gibi ver. “Görünüşüne baktığımda ‘Namaz kılmıyor diyebilirsiniz’ dediğimi gördüm. Namaz vakti geldiğinde camiye koşan insanları gördüm. O benden çok farklı bir şey ekledi. “Ben vakit namazını kılmak için camiye gitmedim mi? Aldığım cevap her zaman ‘sen bir oyuncusun’ oluyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Büşra ayaydın ne zaman tesettüre girdi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox Kullanıcı Adı Listesi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER