Çağrı izleme Profesyonel Tavsiyeler

Çağrı izleme Profesyonel Tavsiyeler
Çağrı izleme Profesyonel Tavsiyeler

Çağrı izleme Profesyonel Tavsiyeler. Çağrı izleme gelişti ve kurumsal pazarlama teknolojisi yığınında önemli bir araç haline geldi. Ama buraya nasıl geldik? Bundan sonra ne olacak? Oku ve öğren.

Çağrı izleme Profesyonel Tavsiyeler
Çağrı izleme Profesyonel Tavsiyeler

Bir aramayı izlemeden önce reklam vermek, hedefinize ulaşabileceğinizi umarak karanlıkta bir ok atmak gibidir.

Müşteriler aradığında, şirket sadece: “Bizi nereden biliyorsun?” Diye sordular. Ancak çoğu insan, görüşmeyi hangi ilan panosu, reklam veya TV reklamının başlattığını tam olarak hatırlamıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Gömülü video


Bu nedenle, müşteriler için reklamları denetleyen çoğu şirket ve ajans, reklamların etkinliğini kontrol etmenin güvenilir bir yolunu bulamaz.

Neyse ki, arama izleme o zamandan beri uzun bir yol kat etti ve bununla şirketiniz reklamın etkinliğini anlayabilir.

Çağrı izlemenin dört yolu değişiyor ve işiniz için şimdi ve gelecekte ne anlama geliyor?

Her şirket için Çağrı izleme Önemlidir

Başlangıçta, çağrı izleme çözümleri özel donanım ve kapsamlı bir destek altyapısı gerektiriyordu.

Bu, onları yalnızca daha büyük bütçeli büyük şirketler için uygun hale getirir. Bulut bilişimin ve İnternet Üzerinden Ses Protokolünün (VoIP) ortaya çıkmasıyla, özel donanım ve altyapı, aracılara ve küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ’ler) artık ihtiyaç duyulmuyor.

Websesi Crm, küçük ve orta ölçekli işletmeler için ilk çağrı izleme hizmetlerinden biridir. küçük işletmelerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış araçlar olmadan hiç kimse arama analizini herkesin kullanımına sunamaz.” Ekip, satış görevlisi ile ileri geri iletişim kurmak zorunda kalmadan çözümleri hızlı ve kolay bir şekilde kurabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Benimsemeyi Artıracak Fikirler


Aramaları izlemekten bilgi sağlamaya kadar değişiklikleri arayın ve izleyin

Bulut tabanlı arama izleme çözümleri ilk sunulduğunda, tek yapmaları gereken tek bir reklam veya kampanyada kaç arama yapıldığını ve ne kadar sürdüğünü kaydetmekti.

Pazarlamacılar için dijital pazarlamanın büyümesi neredeyse her şeyi değiştirdi. Artık dijital temas noktaları yalnızca çoğu müşteri yolculuğunun merkezi değil, aynı zamanda faaliyetlerini daha doğru bir şekilde takip edebiliyorlar.

Popüler anahtar kelimeler için rekabet yoğunlaştıkça ve PPC fiyatlandırma modelleri gittikçe daha karmaşık hale geldikçe, pazarlamacıların harcamalarının istenen sonuçları sağlayıp sağlamadığını anlamak için kanıta dayalı ve veriye dayalı yöntemleri benimsemeleri çok önemlidir.

Günümüzün çağrı izleme çözümleri, pazarlama ekosisteminde daha ayrıntılı bilgiler sağlayabilir ve ilişkilendirmedeki kör noktaları ortadan kaldırmak için diğer teknolojilerle entegre olabilir.

Potansiyel müşterilerin kaynağını tam olarak anlamak için Google Ads, Google My Business, web formları, metin veya sohbet ve diğer API tabanlı entegrasyonlarla birlikte kullanılabilirler.

Ayrıca bu verileri müşterileriniz hakkında ayrıntılı davranışsal ve demografik bilgilerle birleştirebilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Çağrı izleme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Crm Yazılımı Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Benimsemeyi Artıracak Analiz