Call of Duty Mobile 12. Sezon Ne Zaman Gelecek: Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile 12. Sezon Ne Zaman
Call of Duty Mobile 12. Sezon Ne Zaman

Call of Duty Mobile 12 Sezon Ne Zaman Gelecek? Call of Duty Mobile‘ın 12. sezonu çok yakında geliyor ve yeni sezonun ne zaman başlayacağına dair tüm detaylar elimizde. Franchise, hem konsol versiyonunda hem de mobil versiyonunda büyük başarı elde etti. Mobil versiyon da yıllar içinde büyük başarılar elde etti. Pek çok kişinin beğendiği “Call of Duty”, serinin geçmiş oyunlarının zengin içeriğini barındırıyor.

12. sezon yayınlandığında ekleyecekleri içerikleri görmek oldukça ilginç olacak. Şu ana kadar 11. sezon harika geçti, bu da 12. sezon için beklentilerin çok yüksek olduğu anlamına geliyor. Umarım geliştiriciler bu beklentileri karşılar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile CP


Call of Duty Mobile 12 Sezon Ne Zaman Gelecek

Her zaman olduğu gibi, birçok insan “Call of Duty Mobile”ın son sezonunun ne zaman yayınlanacağını bilmek istiyor. Neyse ki, bu oyunun sezonları oldukça tekrarlanan bir düzeni izliyor. 11. Sezon 17 Aralık 2021 Cuma günü yayınlandı. 12. Sezonun 17 Ocak 2022 Pazartesi günü yayınlanmasını bekliyoruz. İki sezon arasında sadece bir ay olacak. Sezon 10 da 17 Aralık 2021’den yaklaşık bir ay önce yayınlanacağından, Sezon 12 için bu modele güvenmemiz adil olur. İşte Cod Mobile 12. Sezon Ayrıntıları:

Call of Duty Mobile 12. Sezon Çıkış Tarihi 17 Ocak 2022 (Tahmini)
Call of Duty Mobile 12. Sezon Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile 12. Sezon Çıkış Tarihi
Call of Duty Mobile 12. Sezon Çıkış Tarihi

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State vs COD Mobile


Call of Duty Mobile 12. Sezon Çıkış Tarihi

“Call of Duty Mobile Games” 12. sezon, henüz bilmediğimiz belirli bir temayı takip edecek ve ayrıca yeni içerikler yayınlayacaktır. Ayrıca silahların dengesinde, silahların zayıfladığını ve güçlendiğini görecek pek çok değişiklik getirecektir. Sezon 12’yi beklerken, yayınlanmadan önce bazı önizlemeleri sizler ile paylaşmak isteriz. Önizlemeler ve sızıntılar görmeyi umuyoruz ve bu sızıntıları bulmak için en iyi yer Websesi. Websesi’ni takip ettiğinizden emin olun, size en son güncellemeleri en kısa sürede sunacağız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Call of Duty Mobile 12 Sezon Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile ücretsiz CP