Call of Duty Mobile 3. Sezon: Yeni Silahlar Sızdı

Call of Duty Mobile 3. Sezon
Call of Duty Mobile 3. Sezon

Call of Duty Mobile 3 Sezon için yeni silahlar sızdırıldı. Call of Duty Mobile’ın yaklaşmakta olan 3. Sezonunda yer alacak yeni silahlar sızdırıldı. Oyun topluluğundaki oyuncular şu anda Sezon 2’nin tadını çıkarıyor. Buher sezon silahlar, kozmetik ürünler ve daha fazlası gibi birçok yeni içerik getiriyor. Yeni silahlar harika ve Call of Duty Mobile’ın harika yanı, tüm silah çeşitlerini geri getirmeleri. COD serisi şüphesiz oyun endüstrisindeki en popüler serilerden biridir ve iOS ve Android cihazlarda hayranların en sevdiği içeriği görebiliriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile Sesli sohbet çalışmıyor


3. Sezon: Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Farkında olmayanlar için Call of Duty Mobile’ın birçok sezonu var; ancak geliştiriciler bu sezonları Ocak 2022’de yeniden başlatmaya ve oyunu iyileştirmeye karar verdiler. Bu oyun topluluğu için harika çünkü geliştiricilerin oyun için çok çaba sarf ettiğini gösteriyor. Geliştiriciler yeni içerik eklemeyi düşünürken test sunucusuna yüklediler ve COD Mobile Intel sayesinde silahlar sosyal medyaya çoktan sızdırıldı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile için isim


Call of Duty Mobile 3 Sezon: Test Sunucusuna Sızan Yeni Silahlar

Twitter hesabı, Çin Test Sunucusundan sızan silahların şunlar olduğunu tweetledi:

  • MAC-10 (SMG)
  • Koshka (Keskin Nişancı)
  • Kali Çubukları (Yakın Dövüş)

Call of Duty serisini seven herkes bu silahları bilir. Özellikle MAC-10, çünkü bu silah son Call of Duty oyunlarında ve Warzone’da oldukça popüler bir silahtır. 3. Sezon için bekleyiş devam ederken, önümüzdeki haftalarda daha fazla yeni silahın piyasaya sürülmesini ve sızdırılmasını bekliyoruz. Bu sezonun 21 Mart 2022 haftasında yayınlanmasını bekliyoruz.

Her sezonun bir teması olduğu için Sezon 3’ün COD Mobile’ı nereye götürdüğünü görmek ilginç olacak. Beklemek için fazla zamanımız olmadığı için oldukça heyecan verici, bu nedenle en son Call of Duty Mobile güncellemelerinin tümü için bu sayfaya göz atın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Call of Duty Mobile 3 Sezon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Call of Duty Mobile Ücretsiz CP