Call of Duty Mobile Garena MOD Apk İndirme (Hileli Oyun, Son Sürüm)

Call of Duty Mobile Garena MOD Apk İndirme
Call of Duty Mobile Garena MOD Apk İndirme

Call of Duty Mobile Garena MOD Apk İndirme: Nerede olursanız olun. Call of Duty Mobile Son Sürüm Apk İndirme işlemini yapabilirsiniz. Ve en Önemlisi de COD® Mobile’ın kalp atışlarını hızlandıran ve adrenalin pompalayan aksiyonlarını yanınızda taşıyabilirsiniz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Summoners War Hileli Mod Apk İndirme


Nuketown ve Crash gibi hayranların favori haritalarında kafa kafaya oynadığınızda, çeşitli oyun modlarında oynayabilirsiniz. Tüm haritalar mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Arkadaşlarınızla takım kurun. Oyunu kendi tarzınızda oynamak için UAV Recon veya Predator Missile’ı kullanın veya savaşta kafa kafaya bir çarpışmada kendi silahlarınızı özelleştirin. Call of Duty® Mobile – Garena’yı duymadıysanız, bu harika. Sadece bu oyunun sizi şaşırtacağını bilin. Askerler-tetiği çekin ve şimdi indirin! Call of Duty Mobile Hileli Oyun Apk İndirme İçin yazımızı okumaya devam ediniz.

Call of Duty Mobile Garena MOD Apk İndirme

【Çoklu Modlar】 İstediğiniz kadar oynayın. 5 oyuncudan oluşan bir ekip oluşturun. Ve ölüm maçı modunda mümkün olduğunca sık yeniden diriltin. Battle royale modunda hayatta kalmak için düşmanları yağmalayın veya S&D (bomba) modunda taktik savunma veya saldırı gerçekleştirin.

Call of Duty Mobile Son Sürüm Apk İndirme işmini başlatmayı mı düşünüyorsunuz? Öncelikle Mükemmel bir KArar Verdiğinizi sizlere belirtmek isterim. Oyunu indirmeye başlayabilmek için aşağıda ki butona tıklamanız gerekmektedir. Oyunu İnidirmek için Buraya Tıklayınız.

Call of Duty Mobile Son Sürüm Apk İndirme:

[İkonik IP ve heyecan verici oyun] Klasik IP ile en iyi FPS mobil oyunlarından birini oynarken, en iyi grafikleri ve en akıcı silah savaşlarını deneyimleyeceksiniz. [Benzersiz silahınızı özelleştirin] Call of Duty® Mobile – Garena oynarken silahlarınızı özelleştirebilir ve düşmana karşı savaşta takımınızı zafere taşıyabilirsiniz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Need for Speed ​​Sınırsız Mod Apk İndirme


Call of Duty Mobile Hileli Oyun Apk İndirme işlemi için yukarıda ki butona tıklamanız yeterli olacaktır.

Call of Duty Mobile Garena MOD Apk İndirme
Call of Duty Mobile Garena MOD Apk İndirme

Call of Duty Mobile Hileli Oyun Apk İndirme,

[SCORESTREAK sistemine hazırlanın] Sürekli olarak belirli sayıda düşmanı yok edin. Yeni güçlü silahlar ve şaşırtıcı derecede gerçekçi savaş deneyimi elde etmenizi sağlayan özel bir “Scorestreak” sistemini tetikleyeceksiniz. Yaratmak: Cihazınıza “APK” yükleyin. “Android/obb” dosyasını “com.garena.game.codm” klasörüne kopyalayın. oyuna giri

Oyun hakkında biraz daha ipucuya ne dersin? Farklı ekipmanlara sahip olmak çok yardımcı oluyor, belirli bir harita için bir tane oluşturabilir ve oyuna girmeden önce hızlıca seçebilirsiniz. Size çok zaman kazandıracağı için tüm bu yükleri tamir ettiğinizden emin olun.

Ayrıca tek bir silahı yükseltseniz bile haritaya göre farklı yüklemeler denemelisiniz. Örneğin Nuketown ve Killhouse’da güçlü SMG’yi kullanmak istiyorsunuz çünkü çok fazla yakın dövüşünüz olacak. Crossfire’da keskin nişancı tüfeklerini ve diğer uzun menzilli silahları kullanabilirsiniz çünkü oturup düşmanları uzaktan vurmak için yeterli alana sahip olacaksınız. CODM en iyi silah listemize her zaman başvurabilirsiniz!

Call of Duty Mobile Garena MOD Apk İndirme? hakkında tüm sorularınızı yanıtladık. Konu hakkında Görüşlerinizi veya aklınıza takılan herhangi bir konuyu yorumlarda bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya platformların da takip etmeyi unutmayınız.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Candy Crush Saga Hileli Apk İndirme