Call of Duty Mobile test sunucu 2022 indir Sezon 1 Nasıl İndirilir

Call of Duty Mobile test sunucu
Call of Duty Mobile test sunucu

Call of Duty Mobile test sunucu 2022 indir. Call of Duty Mobile yeni bir başlangıç ​​yapacak. Çünkü 2022’nin başlangıcı, 1. sezonun geldiği anlamına geliyor ve yeni beta sürümünü nasıl indireceğimize dair tüm bilgilere sahibiz. “Call of Duty” serisi, büyük ölçüde “Call of Duty Mobile”ın oyun camiasındaki popülaritesi nedeniyle büyük başarı ve popülerlik elde etti.

Oyunun kendine has özellikleri var ve ayrıca “Call of Duty” serisinin tüm eski oyunlarının içeriğini de getirebilirsiniz. Bu yeni sezonun gelişiyle birlikte oyun topluluğu heyecanla doluyor ve neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Call of Duty Mobile Kodları 2022


Call of Duty Mobile Sezon 1 Test sunucu 2022 için indir

Uzun yıllar boyunca “Call of Duty Mobil Oyunlar” çok ilgi gördü. Yeni sezon gelmeden önce test sunucusuna/versiyonuna yayınlamak istedikleri bazı yeni içerikleri koydular. Bunu, hayranların yeni içeriği beğenip beğenmediğini kontrol etmek ve düzeltilmesi gereken hata veya sorun olmadığından emin olmak için yaparlar.

Oyuncular test sürümünü indirebilir ve oyunu istedikleri zaman oynayabilirler. Bu onlara yeni içeriği mümkün olduğunca erken deneme fırsatı verir. Call of Duty Mobile’ın Garena sürümünü indirmek çok kolay, aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklamanız yeterli. Bu bağlantı iOS ve Android mobil cihazlar içindir.

32 bit için: tıkla

64 bit için: tıkla


Call of Duty Mobile 2022 İndir
Call of Duty Mobile 2022 İndir

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile CP


Call of Duty Mobile 2022 İndir

Yeni sezonun en güzel yanı, savaş geçişleri, görünümler, silahlar ve haritalar dahil olmak üzere yeni içerikler getirmeleri. Beta sürümünü yayınlamaktan mutlular çünkü oyun topluluğu yeni sezonun gelmesinden önce yorum yapabilir.

Bu yeni sezonun gelişini beklemek için hala zamanımız var. GiveMeSport’a dikkat ettiğinizden emin olun, yeni sezonda size en son gelişmeleri sunacağız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Call of Duty Mobile test sunucu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State vs COD Mobile