Oyun

Call of Duty Mobile Ücretsiz CP: (COD Puanları) nasıl alınır

Call of Duty Mobile Ücretsiz CP Nasıl Alınır? Oyun topluluğundaki çoğu insan Call of Duty Mobile’ı sever ve aksiyon oyunlarında nasıl COD Puanı (CP) kazanılacağını açıklayabiliriz. Call of Duty serisi oyun dünyasında oldukça popülerdir ve on yılı aşkın bir süredir mobil cihazlarda ve konsollarda kullanılmaktadır.

Call of Duty Mobile hem iPhone hem de Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve geliştiricilerin sezonları oyuna dahil ettiğini görmek harika. Bu yeni sezonlar, yeni harita değişiklikleri ve yeni silahlar ve operatörler dahil olmak üzere bir sürü yeni içerik ekliyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile için en iyi telefon


Call of Duty Mobile ücretsiz CP (COD Puanları) nasıl alınır

Call of Duty Mobile’da CP alma birkaç harika yolu vardır ve her birinin tamamlanması uzun sürmez. Call of Duty Mobile’da nasıl ücretsiz CP alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Anketleri Tamamla

Google Anket Ödülleri’ni kullanabilir ve sizi para dahil birçok şeyle ödüllendiren anketleri doldurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yalnızca birkaç dakika süren basit bir anketi tamamlamak. Bir kez bittiğinde, oyunda CP satın almak için kullanabileceğiniz parayı alacaksınız.


COD Puanları Nasıl Alınır
COD Puanları Nasıl Alınır

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile CP alma


Call of Duty Mobile Bedava CP

Hediye ve Çekiliş yapan yerler

Eşantiyonlar, COD Mobile’da CP puanları kazanmanın harika bir yoludur. Bunun nedeni, ücretsiz olmaları ve COD Mobile oyuncularının genellikle bu tür etkinlikleri aramasıdır. Oyuncular, hediyeler aracılığıyla silah planları, çeşitli ekipmanlar, operatörler ve ücretsiz CP puanları alabilirler. Bu iki yol dışında şu anda oyunda bedava CP almanın başka bir yolu yok; ancak daha fazla CP almanın en ucuz yollarından biri Battle Pass satın almak.

Her sezon yeni Savaş Biletleri yayınlanır ve oyunculara 100. seviyeye ulaştıklarında belirli bir miktarda CP verir. Battle Pass ayrıca oyunculara yeni silahlar, operatörler ve daha fazlası gibi çok sayıda açılabilir içerik sağlar. Kendinize biraz CP almak. Call of Duty mobil oyun deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için bu ücretsiz yolları kullandığınızdan emin olun.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Call of Duty Mobile Ücretsiz CP sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State vs COD Mobile


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu