Oyun

Call of Duty Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman, Fragman

Call of Duty Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Nedir? Call of Duty Modern Warfare 2’nin COD serisinde 2022’de çıkacak bir sonraki oyun olduğu bildiriliyor. Oyunun lansmanından önce bilmeniz gereken en son haberlere sahibiz. Ancak son oyun Call of Duty Vanguard, oyun topluluğu tarafından ağır bir şekilde eleştirildi. Modern Warfare, seride yıllar boyunca sayısız oyun oynayan herkes tarafından iyi bilinecektir. Modern Warfare adı altında piyasaya sürülen üç oyun da yüksek kalitede ve serinin en popüler oyunlarından bazıları.

Yakın gelecekte Modern Warfare çevresinde, Call of Duty’ye ihtiyaç duyduğu yeniden doğuşu verecek yeni bir oyun görmek harika. İşte Call of Duty Modern Warfare 2 hakkında bilmeniz gereken her şey:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile CP


Call of Duty Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman

Ayrıca Vanguard‘ın zayıf performansı nedeniyle, Ekim 2022’de bir unvanın açıklanabileceğine dair söylentiler olduğunu söyledi. Yakında büyük bir Warzone güncellemesi de geliyor. Bu haber daha yeni açıklandığı için oyunun resmi çıkış tarihi hakkında bir bilgi yok, sadece 2022’de çıkacağını biliyoruz. En son güncellemeler için lütfen bu sayfayı takip edin. Söylentiler, Ekim 2022’de piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.

Call of Duty Modern Warfare 2 Ne Zaman
Call of Duty Modern Warfare 2 Ne Zaman
Call of Duty Modern Warfare Çıkış TarihiŞuan sadece 2022’de çıkacağını biliyoruz.
Call of Duty Modern Warfare Çıkış Tarihi

Oyunun çıkışına kesinlikle en az üç veya dört fragman gelecek ve yayına girdiğinde hepsini buraya koyacağız. Modern Warfare 2’nin geliştiricileri henüz herhangi bir oyun görüntüsü paylaşmadı veya açıklamadı, ancak önümüzdeki birkaç ay içinde yayınlanmasını bekliyoruz. Olduğunda, burada her şeyi görebileceksiniz. Cod Modern Warfare Ne Zaman Geliyor?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State vs COD Mobile


Call of Duty Modern Warfare 2 Fragman

Fragman Geldi… 25.05.2022 Güncelleme

Oyun henüz erken geliştirme aşamasında olduğu için şu anda bir fragman yok.

Call of Duty Modern Warfare 2 Fragman
Call of Duty Modern Warfare 2 Fragman

Oyunun geçmişte bu kadar başarılı olmasının ana nedenlerinden biri harika kampanyalardır ve Modern Warfare, serideki en iyi kampanyalardan bazılarına sahiptir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Call of Duty Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile ücretsiz CP


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu