Pazar, Nisan 14, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Call of Duty: Modern Warfare 2’ye Sezon 1’in 2 Haritası Eklenecek!

Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununa Sezon 1‘in en sevilen ve en çok tutulan iki haritası eklenecek. Bu haber oyunseverleri şimdiden heyecanlandırdı.

Call of Duty, kurgu olsa da, genellikle gözden kaçan bazı güçlü gerçek unsurlara sahiptir. Call of Duty, gözlem ve atış becerileri, strateji geliştirme ve uygulama gibi çeşitli tekniklerin eğitimi için gerekli niceliksel ve niteliksel olarak bir model sağlamayı başarır ve hepsi çok çeşitli pratik durumlarda veya eylem halindeki durumlarda gerçekleşir.

COD

Başkanın vurguladığı gibi, “Örneğin, Vietnam’ın gerçekten oynadığını görüyorsunuz. Ve insan olarak modern savaşın yönetebileceğimiz bir temsili hakkındaki bu fikre baktığınızda… PAC II füzesini içine atarak patlatmak için araçlarımızın her birinin aşağıdan kilitlenmesine gerek yok”

Call of Duty: Modern Warfare 2’ye Sezon 1’in 2 Haritası Geliyor

COD tutkunlarının, Sezon 1’de hayran kaldıkları iki haritada Call of Duty: Modern Warfare 2’ye ekleniyor. Oyunun kampanyası 20 Ekim’den itibaren sürüyor. Çok oyunculu ve Special Ops oyun modları 28 Ekim’de erişime açılmıştı. Çeşitli kampanya görevlerini tamamladıysanız, çeşitli operatörler ve bazı kozmetik eşyaların kilidini açabileceksiniz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER