Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Call of Duty Modern Warzone 2: COD DMZ Modu Nedir?

Oyun meraklılarının heyecanla beklediği Call of Duty Modern Warzone 2, önümüzdeki hafta içi piyasaya çıkacak. COD DMZ Modu nedir? Bunu yakından inceleyelim. Call of Duty Warzone 2, bu defa birbirinden zevkli modlarla geliyor.

COD Modern Warzone 2 DMZ modu şimdiden oyunseverlerin çok merak ettiği bir mod oldu. Bu makalemizde ise DMZ modu hakkında bilinenleri sizlerle paylaşacağız.

2020: Call of Duty: Warzone

Call of Duty Modern Warzone 2’de COD DMZ Modu

COD serisinin son oyunu Warzone 2 ile birlikte gelen yepyeni modu DMZ, oyunculara COD mekanikleriyle Escape From Tarkov benzeri bir deneyim sunuyor. DMZ moduna giren oyuncular büyük bir haritaya inerek AI ve diğer oyunculara karşı mücadele edecekler. Bu mod içerisinde oyunculardan tamamlanmasını istenen görevler yer olacaktır. Çıkış noktasına varmadan önce kendilerine verilen görevleri tamamlamak zorundalar.

COD Modern Warzone 2 DMZ modu görevleri içerisinde neler var? Hemen onlarıda sırayla sizlere tanıtalım.

  • Rehine kurtarma
  • Bosslarla savaşma
  • Kaleleri ele geçirme
  • Önemli parçaları toplama

Call of Duty, kurgu olsa da, genellikle gözden kaçan bazı güçlü gerçek unsurlara sahiptir. Call of Duty, gözlem ve atış becerileri, strateji geliştirme ve uygulama gibi çeşitli tekniklerin eğitimi için gerekli niceliksel ve niteliksel olarak bir model sağlamayı başarır ve hepsi çok çeşitli pratik durumlarda veya eylem halindeki durumlarda gerçekleşir.

Başkanın vurguladığı gibi, “Örneğin, Vietnam’ın gerçekten oynadığını görüyorsunuz. Ve insan olarak modern savaşın yönetebileceğimiz bir temsili hakkındaki bu fikre baktığınızda… PAC II füzesini içine atarak patlatmak için araçlarımızın her birinin aşağıdan kilitlenmesine gerek yok”

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER