Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Call of Duty Vanguard 2. Sezon Ne Zaman Yama Notları, Fragman

Call of Duty Vanguard 2 Sezon Ne Zaman? Call of Duty’nin ikinci sezonu yakında geliyor ve lansmandan önce bilmeniz gereken tüm önemli bilgilere sahibiz. Oyun, II. Dünya Savaşı’nın arka planıyla çok popüler ve birçok kişi bu popüler oyun serisinin en son sürümünü beğeniyor. İlk sezon yeni yayınlandı ve çok ilginçti. Yeni silahlar, haritalar, oyun modları vb. dahil olmak üzere birçok yeni içerik getiriyor.

Bu sezonun başarısı nedeniyle, Call of Duty topluluğundaki birçok kişi Pioneer Sezon 2’nin piyasaya sürülmesi konusunda çok heyecanlı. Call of Duty Pioneer’ın ikinci sezonu hakkında bilmeniz gereken her şey:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA Mobile 22 Çıkış Tarihi


Call of Duty Vanguard 2 Sezon Ne Zaman

Resmi bir çıkış tarihimiz yok ancak Call of Duty Vanguard Sezon 1 Battle Pas1 Şubat 2022 Salı günü sona erecek. Genellikle, herhangi bir Call of Duty oyunundaki battle pass sona erdiğinde, bir sonraki sezon başlayacak. Bu nedenle 2. sezonun da 1 Şubat 2022 Salı günü yayınlanmasını beklemeliyiz.

Call of Duty Vanguard 2. Sezon1 Şubat 2022
Call of Duty Vanguard 2. Sezon
Call of Duty Vanguard 2. Sezon
Call of Duty Vanguard 2. Sezon

Bilmeyenler için yama notları, gelecek güncellemede her şeyi ortaya koyuyor. Bu notlar, yeni içeriğin yanı sıra, düzeltilen ve zayıflatılan veya geliştirilmiş silahlardaki hataları ortaya koyuyor. Bu yama notları henüz yayınlanmadı ve muhtemelen güncelleme yayına girene kadar yayınlanmayacaklar. Bu yüzden onları 1 Şubat 2022 Salı günü görmeyi beklemeliyiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Final Fantasy 16 Çıkış Tarihi


tanıtım videosu

Yeni sezon yayınlanmak üzereyken, Sezon 2’nin tüm önemli noktalarını gösteren harika bir fragman alacağız. Bu fragman yayınlandığında, görüntüleri burada göstereceğiz. Bu sayfayı kontrol ettiğinizden emin olun.

Call of Duty Vanguard 2. Sezon Fragman
Call of Duty Vanguard 2. Sezon Fragman

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Call of Duty Vanguard 2 Sezon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Overwatch 2 Çıkış Tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER