Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Call Of Duty Vanguard Kaç GB – Öğrenmek İster misiniz?

Call Of Duty Vanguard Kaç GB? Call of Duty: Vanguard Dosya Boyutu Nedir? COD Vanguard Kaç GB? Sabit sürücünüzdeki diğer her şeyi silmeniz mi gerekiyor? Cevap burada! Birisi Call of Duty: Pioneer’ın dosya boyutunu sordu. Sabit sürücünüzden çok fazla içerik silmenizi isteyecek mi? Ekonomi uçuşunda yanınızda oturması için bir katil balinaya yer açmak gibi mi? Yoksa Vanguard gereksinimlerini azaltmayı başardı mı? Call of Duty oyunlarının kötü şöhretli olduğunu biliyoruz. Örneğin, Black Ops, “Ultra” grafik ayarlarına sahip tam bir oyun için PC’de 125 GB’dir. Modern Warfare’in tam sürümü daha büyük 175 GB‘dir. Peki kaç GB COD: Vanguard? Hadi bulalım.

Birkaç Alfa ve Beta döneminden sonra, Call of Duty: Pioneer bu dünyada bütünüyle görünecek. Bu sayfada Call of Duty: Vanguard çıkış zamanı, çıkış zamanı ve indirme boyutu ele alınacak, böylece ne bekleyeceğinizi önceden bileceksiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Call Of Duty Vanguard Sistem Gereksinimleri


Call Of Duty Vanguard Kaç GB

Call of Duty: Pioneer ön yüklemeleri PlayStation, Xbox ve PC kullanıcıları için 2 Kasım Salı günü başlayacak. Böylece oyunu istediğiniz zaman önceden yükleyebilirsiniz. Tüm platformlardaki indirme boyutlarını merak ediyorsanız aşağıda görebilirsiniz.

Call Of Duty Vanguard Dosya Boyutu
Call Of Duty Vanguard Dosya Boyutu
  • PC: Açılışta indirme için 61 GB GB, yalnızca Çok Oyunculu ve Zombiler için açılışta 36 GB
  • PS5: İndirme için 64.13 GB, gerekli alan için 89.84 GB
  • PS4: İndirme için 54,65 GB, gerekli alan için 93,12 GB
  • Xbox Series X/S: İndirme için 61 GB, gerekli alan için 61 GB
  • Xbox One: İndirme için 56,6 GB, gerekli alan için 56,6 GB

İyi haber şu ki, Call of Duty: Vanguard dosyalarının indirilmesi, bahsettiğimiz diğer iki oyundan çok daha sorunsuz. Kullandığınız donanım yazılımına bağlı olarak bazı farklılıklar vardır. Ancak temel bilgiler yukarıda ki gibidir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Call Of Duty Vanguard Kaç GB sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Sistem Gereksinimleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Sistem Gereksinimleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER