Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

ChatGPT İOS Uygulamasını Kullanıcılarına Duyurdu! [2023]

ChatGPT İOS uygulamasını kullanıcılarına duyurdu! Yapay zeka sohbet robotu ChatGPT İOS uygulamasının App Store’a eklendiği kullanıcılarıyla paylaşıldı. Hızla dünyaya yayılan ChatGPT’nin çok kısa bir süreç içerisinde her akıllı telefonda yerini alacağını gözlemliyoruz. Peki ChatGPT İOS ve Android uygulaması ne zaman Türkiye’de kullanıma sunulacak? Tüm detayları sizlerle paylaştık.

chatgpt ios uygulamasini kullanicilarina duyurdu2023 2

ChatGPT İOS Uygulaması

ChatGPT OpenAI tarafından geliştirilen ve 2023 yılına damga vuran yapay zeka sohbet robotudur. Bu güne kadar yalnızca web üzerinden erişim sağlanan ChatGPT artık mobil uygulama mağazalarında yer almaya başlıyor. Microsoft ve Google’ın akıllı telefon dünyasına attığı hamlelere karşın OpenAI şirketi ChatGPT İOS uygulamasını kullanıcılarının erişimine açtı.

chatgpt ios uygulamasini kullanicilarina duyurdu2023 1

ChatGPT’nin İOS uygulamasının duyusunu yapan, OpenAI kurucu ortaklarından Greg Brockman uygulamanın şu an için sadece ABD’de App Store’a eklendiğini belirtti.

Atılan tweet’te uygulamanın şu an için yalnızca ABD’de kullanıma sunulduğu, çok yakında diğer ülkelerde de listeleneceği ve Android uygulamasının ise çok yakında geleceği de belirtilmiş. Önümüzdeki aylarda OpenAI, tüm ülkelerde hem android hem İOS uygulamasını tanıtacağını öngörüyoruz.


Şu içeriğimize de göz atın; ChatGPT Premium Kullanıcılarına Özel Yeni Avantajlar Sunuyor


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER