Çin Pubg Nasıl İndirilir (GFP): APK indirme bağlantısı

Çin Pubg Nasıl İndirilir
Çin Pubg Nasıl İndirilir

Çin Pubg Nasıl İndirilir? PUBG Mobile’ın Çince versiyonu veya Game of Peace (GFP), Çin’de genel olarak indirilebilir. Ancak bu yazıda, dünyanın herhangi bir köşesinden herkesin oyunu nasıl indirebileceğini ve keyfini çıkarabileceğini açıklayacağız! İşte PUBG Mobile veya Game for Peace (GFP) Pubg Çince sürümü indirme adımları. Game for Peace, dünyanın tüm bölgelerindeki Android ve iOS cihazlar için TapTap uygulamasından veya doğrudan aşağıdaki bağlantıdan indirilebilir.

Game for Peace en son sürümünü Android ve iOS cihazlarına indirmeye yönelik belirli adımlar şunlardır. Game for Peace olarak da bilinen PUBG Mobile Çince versiyonu, diğer ülkelerdeki PUBG Mobile oyuncuları arasında oldukça popülerdir. Bunun temel nedenlerinden biri, güncellemeleri teslim etmede global versiyondan her zaman bir adım önde olmasıdır. Tencent Games, PUBG Mobile’ın global versiyonu için yeni bir güncelleme yayınladığında, özelliklerin çoğu Game For Peace’den ilham aldı.


Ayrıca şu Haberimizi De Okuyunuz; Kore Pubg Nasıl İndirilir


çin pubg nasıl indirilir

PUBG Mobile Çince versiyonu (GFP) APK indirme linki:

pubg mobile çin sürümü
pubg mobile çin sürümü
  1. İndir’e tıklayın ve TapTap uygulamasını yükleyin.
  2. TapTap uygulamasını açın ve Game for Peace’i (PUBG Mobile Chinese Version) indirin.
  3. Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu açın ve WeChat hesabıyla giriş yapın. (WeChat uygulamasında bölgeyi Çin olarak ayarladığınızdan emin olun)
  4. Şerefe! Artık cihazınızda PUBG Mobile Chinese Version (Game for Peace) oynayabilirsiniz.

pubg mobile çin sürümü

Son zamanlarda, merakla beklenen Erangel 2.0 haritası Game for Peace’e indi. Erangel 2.0 haritası, geliştirilmiş grafikler ve özel özelliklerle klasik haritanın yeniden düzenlenmiş bir versiyonudur. PUBG Mobile geliştiricilerine göre, Erangel 2.0, 2020’nin ikinci yarısında küresel olarak piyasaya sürülecek. Geliştirici, oyun için kesin bir çıkış tarihi açıklamadı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Çin Pubg Nasıl İndirilir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır


Bu içeriğe oy verin!