Clash of clans 10 seviye köy düzeni – coc 10 köy düzeni (Kopyalama Linkli)

Clash of clans 10 seviye köy düzeni
Clash of clans 10 seviye köy düzeni

Clash of clans 10 seviye köy düzeni kopyala linkine tıklayarak tasarımı açabilirsiniz. Bu seviyeyi ele alacak olursak; düzen olarak kupa savunmalarında oldukça başarılı. Temel iyi korunduğu için savunmada sorun olmuyor ve 1 yıldız hak edilmiş oluyor. Merkez Belediyeyi korumak önemli olduğu için seviyedeki bölme sayıları oldukça fazla. Clash of clans 10. Seviye köy düzeni bol bölmeden oluşan bir seviye olduğu için avantajları da fazla. Örneğin bu fazlalıklar düşmanların saldırıları için zaman kaybetmelerine neden olur ve saldırılarını gerçekleştirmelerini engeller.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash of clans 11 seviye köy düzeni


Clash of clans 10 seviye köy düzeni

Clash of clans 10. Seviye köy düzeni link için tıklayın! Linke dokunarak tasarımı açabilir ve hemen başlayabilirsiniz. Üssü kopyalama işlemi çok kısa süre içerisinde gerçekleşecektir. Oldukça başarılı hava savunmalarının olduğu, tuzakların en iyi yerlere yerleştirildiği ve korunan Sihirbaz kuleleri ile 10. Seviye oyuncuların en sevdiği bölümlerden birisi.

belediye binası 10 köy düzeni

Clash of clans 10. Seviye köy düzeni en iyi savunma şekilleri ile karşınızda! Bu seviyede; elektro ejderhalar, balonlar, büyücüler ve daha fazlası sizleri bekliyor. Hava savunmasının kaliteli olduğu bu seviyede cehennem kuleleri de çok iyi korunuyor. Üssün tüm köşelerinde bulunan okçu kuleleri ile savunma en iyi hâlini alıyor. Aynı zamanda eşit olarak yerleştirilen savunma binaları da savunma konusunda oldukça işe yarıyor. Clash of clans 10. Seviye köy düzeni kopyala sayesinde en iyi savunmaya sahip olabilirsiniz.

coc 10 seviye köy düzeni

Sevilen bu seviyeyi kopyalamak ve savunma düzenlerini kolayca görebilmek için tıklayın.

Clash of Clans 10. seviye köy düzeni en iyi savunma nedir?

Tüm Clash Of Clans Köy Düzeni Bilgileri için Sayfamızı Ziyaret Ediniz…

Clash of clans’ta en doğru yapıyı bulabilmek için sizlere bunu tavsiye edebilmek için çok çalıştık. Bu içerikte bulunan en iyi tasarımı sizler için dizayn ettik. Sizler için çok kolay yöntemlerimiz olacak. Çünkü hiç yorulmadan clash of clansta her belediyenizin düzenini bu sayfadan kopyalaya bileceksiniz.

Clash of clans köy düzenleri oldukça fazla önemlidir. Bu oyunda tasarımınız hiç bir şeyi ifade etmiyorsa maalesef hep sömürülen kişi siz olacaksınız. Bu tasarımlarda linke erişip sizin için en iyi tasarımı kopyaladığınız da elbette ki işler değişecektir. Artık Savunmalarınız daha sağlam, kuvvetli olacaktır. Aynı zamanda saldırı düzenleri için de tavsiyelerimizi dinleyiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of clans 10. Seviye köy düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash of clans 12 seviye köy düzeni