Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash of Clans 10. seviye köy düzeni en iyi savunma nedir?

Clash of Clans 10. seviye köy düzeni en iyi savunma nedir? Clash of Clans, oyuncuların dost üslerini saldırı taktiklerinden korurken. Rakip üslere saldırmak için çeşitli saldırı teknikleri kullandıkları strateji tabanlı ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Bu oyun, savunma için sağlam bir temel oluşturmak için hem saldırı hem de savunma becerileri gerektirir.

10. Belediye oyunculara Clash of Clans’ın en güçlü savunmalarından biri olan “Cehennem Kulesi”ne erişim sağladığı için oyunun önemli bir parçası. Bu makale, çoğaltabileceğiniz ve güçlü rakiplere karşı savunmak için kullanabileceğiniz en güçlü 10 Belediye Binası. 10 Üssünden birine derinlemesine bir dalış yapıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Ücretsiz Kara İksir


Clash of Clans’daki en iyi 10. Seviye Köy Düzeni Üssünü Keşfetmek

COC En iyi köy düzeni 10. Seviye

Oyuncunun, genellikle depoları korumak için kullanılan bir tarım üssü gibi üssün ne için olduğuna karar vermesi önemlidir. Anti-3 yıldızları genellikle oyuncunun savunmayı sürdürürken yıldızı belediye binalarından uzak tutmasına izin verir. Burada çok oyunculu savunma ve klan savaşı için kullanılabilecek bir anti-2 yıldız üssüne bakacağız.

coc 10. seviye köy
coc 10. seviye köy

Anti-2-yıldızlı TH 10, bir Clash of Clans üssü. Cehennem kuleleri ve gizli bir Tesla ile korunan merkezi bir belediye binasına sahiptir. Her iki savunma da büyük hasar vererek rakiplerin Belediye Binası’nı ele geçirmesini ve mükemmel bir 3 yıldız almasını zorlaştırıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Ücretsiz Altın


Clash of Clans 10. seviye köy düzeni

Depolar, Sihirbaz Kulesi ve Okçu Kulesi gibi büyük tahkimatların yakınına yerleştirilmiştir. Çünkü bunlar çok fazla hasara karşı savunmasızdır ve tahkimatın birkaç düşman birimini devirmesine izin verir. Klan kalesi çok derinde bulunur ve rakibin klan kalesinin ordusunu cezbetmesi zordur.

https://youtu.be/BKyQmzF1-Ek
Clash of Clans En iyi köy düzeni 10. Seviye

Savunma amaçlı klan kaleleriyle uğraşmak zordur, bu yüzden düşmana çok zaman ayırın ve savunuculara onları temizleme şansı verin. Binaları uzak tutmak, onları anti-valkyrieler ve anti-siber ejderhalar için üs haline getirir. Oyuncular, savunmaların ve klan kalelerinin birlikleri bitirmesine izin vererek çok fazla yenilgiye uğrayacakları için savunmaları savunmaya yakın tutmalıdır.

COC En iyi köy düzeni 10. Seviye

Clash of Clans En iyi köy düzeni 10. Seviye
Clash of Clans En iyi köy düzeni 10. Seviye

Son olarak, oyuncuların Clash of Clans’ta memleketlerine ve savaş köyü gereksinimlerine göre ayrı temel düzenleri olmalıdır. Bir TH 10 oyuncusu itiyorsa, bir sayaç 2 yıldız veya sayaç 3 tabanı arıyor olmalıdır. Oyuncu kaynakları kurtarmak istiyorsa, bir çiftçilik üssü bulmalıdır.

Feragatname: Bu makale yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of Clans 10. seviye köy sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Ücretsiz Elmas


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER