Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

clash of clans 11. seviye köy düzeni / clan savaşı (Savaş Düzeni)

clash of clans 11 seviye için en iyi köy düzeni nedir? Bu 11 belediye köy düzeni odak tabanı düzeni üzerine oluşturulmuştur. Clan Savunmaları için için kullanılabilir. Bu TH11 En İyi Kök Bazı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu makaleyi okumaya devam edin.

Bugün yeni bir Belediye Binası 11 Hibrit ve Kupa Üssü üzerinde çalışıyoruz. Bu Belediye aslında TH8 belediyesinin TH11 uyarlaması.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: clash of clans 12. seviye köy düzeni


clash of clans 11. seviye köy düzeni

Her zaman olduğu gibi, Belediye Binası merkezdedir. Bir yıldız değerinde olduğu ve yeterli miktarda ganimeti olduğu için onu güvende tutmak önemlidir. Üssün çekirdeğindeki son bina Kara İksir deposudur. Onu buraya koyma sebebi açıktır çünkü orası üssün en güvenli yeridir.

Kolayca madencilik yapabileceğiniz bir yer, aksi takdirde bu kahramanları maksimuma çıkarmanız uzun zaman alır. Bu tabanın bir diğer şaşırtıcı özelliği de çok sayıda bölmeye sahip olmasıdır. Belediye Tasarımının birçok kökleri vardır. Bu da birlikler genellikle bu duvarlar tarafından engellenirken savunucular onlara saldırırken rakiplerin saldırılarını yavaşlatmaya yardımcı olur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans gibi en iyi oyunlar


11 seviye köy binası düzeni

Belediye binası seviyelerinde ilerledikçe havanların önemi azalır. Dolayısıyla yeterli koruma sağlamadıkları için üssünüzün merkezinde veya yakınında iyi korunmamaları için hiçbir neden yoktur. Toplayıcılarımızı ve mayınlarımızı BARCH ve Collected Goblins gibi spam saldırılarından korumaya yardımcı olmak için onları üssün dışına yerleştiriyoruz. Okçu kuleleri, tüm üssü kapsayan bir menzile sahip olacak ve her yönden etkili koruma sağlayacak şekilde düzenlenmiştir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of clans 11. seviye belediye düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans 3. seviye köy düzeni


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER