Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Of Clans 11. Seviye Köy düzeni Kopyalama Linkli – En iyi Savunma

Clash Of Clans 11 Seviye için En iyi Köy düzen Nasıl Yapılır? ULTIMATE TH11 HYBRID/Savunma Canavarı tabanını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kb 11 köy düzeni (TH11) Hybrid Base Tasarımı – Clash of Clans, o zaman doğru yere geldiniz. Bu üs, YouTube’daki coc Town Hall 10’daki en iyi üslerden biridir. Bu Belediye Binası 10 kök tabanı düzeni, belediyelerde kupa için kullanılabilir.

Bu TH10 En İyi Kök Bazı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu makaleyi okumaya devam edin. Bu düzen, dünyanın en iyi savunması olarak kabul edilen 10. Belediye Binası Savunmasından esinlenip 11. Belediyeye uyarlanmıştır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni


Clash Of Clans 11. Seviye Köy düzeni Analizi

Bugün yeni bir Belediye Binası 11 Hibrit ve Kupa üssü yapıyoruz, hadi bir temel analizi yapalım! Merkezi bölümle başlayalım…

Havan Topu üssün orta bölmesine yerleştirildi. Belediye Binası 11’in en güçlü ve en önemli savunması olduğu için onu sadece ortasına yerleştirmek mantıklıydı. Klan kalesi de merkeze yerleştirilmiştir. Klan kalenizde kaynaklarınız varsa, klan kalesinin menzili üssün duvarları içinde olduğu için rakibin savunma birliklerini klan kalenize çekmesi zor olacaktır. Tabanın merkezine yerleştirmek kesinlikle onu daha korumalı hale getirecektir. Her zaman olduğu gibi, Belediye Binası orta bölmededir. Bir yıldız değerinde olduğundan ve yeterli miktarda ganimet içerdiğinden, onu güvende tutmak önemlidir.

11 belediye köy düzeni

Bu tabanın bir diğer şaşırtıcı özelliği de çok sayıda bölmeye sahip olmasıdır. Birlikler genellikle bu duvarlar tarafından engellenirken savunucular onlara saldırırken, üssün rakiplerin saldırılarını yavaşlatmaya yardımcı olan birçok koyları vardır. Belediye binası seviyelerinde ilerledikçe havanların önemi azalır. Dolayısıyla yeterli koruma sağlamadıkları için üssünüzün merkezinde veya yakınında iyi korunmamaları için hiçbir neden yoktur. Toplayıcılarımızı ve mayınlarımızı spam saldırılarından korumaya yardımcı olmak için onları üssün dışına yerleştiriyoruz. 11 belediye köy düzeni Okçu kuleleri, tüm üssü kapsayan bir menzile sahip olacak. Her yönden etkili koruma sağlayacak şekilde düzenlenmiştir.

Clash Of Clans 11. seviye En iyi düzen

En iyi Savunma için Ordular:

 1. 1 Elektro Ejderha + 1 Balon (Önerilen)
 2. 1 Bebek Ejderha + 2 Valkyrie + 2 Büyücü
 3. 1 Golem + 1 Büyücü + 1 Okçu
 4. 1 Cadı + 5 Büyücü + 3 Okçu
 5. 1 Lav Tazısı  + 1 Balon
 6. 1 Ejderha + 3 Büyücü + 1 Okçu

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Coc 10. seviye köy düzeni


Clash Of Clans 11. Seviye Düzeni Kopyalama Linkli

Tasarımın özelliklerini öğrenmek istiyorsanız aşağıda ki listeye göz gezdirin. Yukarıda ki link çalışmaz ise bazı kopyalamak için buraya tıklayınız.

 1. Merkezlenmiş ve iyi korunan Kartal Topçusu
 2. Hava Savunmaları iyi korunuyor
 3. Optimum Mükemmel tuzak yerleşimi
 4. Rakip birlikleri yavaşlatan çok sayıda bölme
 5. İyi korunan bölmelerde Sihirbaz Kuleleri
 6. Hem Karadan Hem Havadan Saldırılara Karşı Harika
 7. Cehennem kuleleri çekirdeğin yakınında iyi korunuyor.
 8. İyi korunan bölmelerde X-yayları
 9. Üssün her köşesinde Okçu Kuleleri.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Of Clans 11 Seviye En iyi Köy düzen sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans isim Değiştirme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER