Clash of clans 13 seviye köy düzeni (belediye binası köy düzeni)

Clash of clans 13 seviye köy düzeni
Clash of clans 13 seviye köy düzeni

Clash of clans 13 seviye köy düzeni en başarılı düzenlerden birisidir. Bu seviyede oyuncular çok fazla binaya sahip oluyor. Bu nedenle de yapılacak olanın düzeni ilk anlarda oldukça karmaşık bir hâl alıyor. Köyün güvenliği yapıacak olan düzene ve savunma yöntemlerine önem vermek gerekiyor. Doğru düzen ile saldıranların oyunculardan 3 yıldız alması oldukça zor olacaktır. Bu seviyedeki düzenler için ele alabileceğimiz inşaatçı üs sayesinde kaynaklar kolayca korunabiliyor. Güncel bina düzenleri için göz atabileceğiniz link sayfamızda yer alıyor. 11 tane farklı bölmeden oluşan bu düzende her alan büyük bir korumaya sahip. Ortasında tam 5 tane ufak dikdörtgen bulunan düzende orta bölmeler için de 3’er tane bölme eklenmiştir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash of clans 6 seviye köy düzeni


Clash of clans seviye 13 köy düzeni

Clash of clans seviye 13, düzeni bakımından gelişmiş bir örnektir. Oldukça zorlu olan bu seviyede binayı ve düzeninizi korumak için etkili taktikler seçmeniz gerekir. Kupa üssü olan belediye binası, tam olarak üssün merkezinde yerini alıyor. Koruma ve savunma için X-yay, cehennem kuleleri ve kartal topçularını kullanmak gerekiyor. Zorlu olan bu seviyede her unsura dikkat etmekte fayda var.

13 seviye belediye binası köy düzeni

Tüm kaynakları koruyabilmek ve rakipleri engellemek için oldukça yeterli olan 13 seviye belediye binası köy düzeni devler. Kaynaklar ve iksir çıkarıcı gibi güçlü savunma metodları bulunuyor ve bu sayede oldukça iyi koruma sağlanıyor.

Tüm Clash Of Clans Köy Düzeni Bilgileri için Sayfamızı Ziyaret Ediniz…

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of clans 13. Seviye köy düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash of clans 7 seviye köy düzeni