Clash of clans 14 seviye belediye binası (Kopyalama Linkli)

Clash of clans 14 seviye belediye binası
Clash of clans 14 seviye belediye binası

Clash of clans 14 seviye belediye binası en iyi düzenlerden birisidir. Taban düzeni rahatça kupa kazanmak için kullanılabilecek bu başarılı seviyede durumlar zorlayıcı olsa da savunma bir o kadar iyidir. Seviye bina, ana savunmaların arasına yerleştiriliyor.

Binayı güvende tutmak ganimetler için oldukça önemli. Bu nedenle de korunmasına büyük önem verilmesi gerekiyor. Cehennem kulesi ve büyücü kulesi gibi ana savunmalar içine yerleşen bina oldukça güvenli ve korunaklı hâle geliyor. Düzen olarak savunmayı geliştiren 14. seviyede birçok savunma şekli de yer alıyor. 14. Seviyenin bölme sayısı çok fazladır ve her yerde bu bölmelerden vardır. Böylece zamanlamada yapılacak hatalara ve rakibin tüm birliklerinin tükenmesinde oldukça etkili bir savunma oluşmaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash of clans 10 seviye köy düzeni


Clash of clans 14 seviye belediye binası

Clash of clans seviye 14, en iyi üsler arasında yer alması nedeniyle birçok oyuncunun en beğendiği seviye hâline geldi. Oldukça zorlu bir seviye olsa da bu seviyede savunmalar ve taktikler oldukça önemli. Büyücülerin savunmada olan büyük etkisiyle 14. Seviyede depolar korunma altına alınabilir. Bununla birlikte bu seviyede toplamda 8 tane okçu kule bulunuyor. Mayınların ve toplayıcıların doğru şekilde kullanımı ile köy hem havadan hem de karadan gelecek saldırılardan korunabiliyor.

14 seviye köy düzeni

Siz de sayfamızdan kopyalayacağınız linkle hemen 14. Seviye düzenine sahip olabilir, düzeni kolayca inceleyebilirsiniz.

Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni, Kopyalama Linkli

Tüm Clash Of Clans Köy Düzeni Bilgileri için Sayfamızı Ziyaret Ediniz…

Clash of clans’ta en doğru yapıyı bulabilmek için sizlere bunu tavsiye edebilmek için çok çalıştık. Bu içerikte bulunan en iyi tasarımı sizler için dizayn ettik. Sizler için çok kolay yöntemlerimiz olacak. Çünkü hiç yorulmadan clash of clansta her belediyenizin düzenini bu sayfadan kopyalaya bileceksiniz.

Clash of clans köy düzenleri oldukça fazla önemlidir. Bu oyunda tasarımınız hiç bir şeyi ifade etmiyorsa maalesef hep sömürülen kişi siz olacaksınız. Bu tasarımlarda linke erişip sizin için en iyi tasarımı kopyaladığınız da elbette ki işler değişecektir. Artık Savunmalarınız daha sağlam, kuvvetli olacaktır. Aynı zamanda saldırı düzenleri için de tavsiyelerimizi dinleyiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of clans 14 seviye belediye binası sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash of clans 11 seviye köy düzeni