Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni, Kopyalama Linkli

Clash of Clans Seviye 14 Köy Düzeni Nasıl Olmalıdır? Bu üs, YouTube’daki coc belediye binası 14 için en iyi üslerden biridir. Bu Belediye Binası 14 kök tabanı düzeni, kupa kazanmak için kullanılabilir. TH14 için bu en iyi kök tabanı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Bu makalede Belediye Binası 14 hibrit üssü üzerinde çalışıyoruz. Bu temel tasarımın TH9, TH11, TH12 ve TH13 versiyonlarını yaptım. Sizler onları gerçekten seviyorsunuz, bu yüzden üssün bir TH14 uyarlaması üzerinde çalışıyorum.

Umarım beğenirsiniz Bunun gibi, üs analizini aklımda okumak için neden bazı binaları oraya koyduğumu anlayabilmeniz için üssün bir dökümünü yapacağım. Özel yer. Hadi temel analiz yapalım! Üssün kök düzenine bakarak anlatmaya başlayalım. Belediye Binası’nı Dağılma, Büyücü Kulesi, Tesla, Cehennem Kulesi gibi bazı ana savunmalarımızın arasına yerleştiriyoruz. Çünkü onu güvenli ve emniyetli tutmak önemlidir, çünkü o korunmayı hak ediyor 🙂 . Çünkü onun içinde bir yıldız ve içinde yeterince ganimet var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Of Clans Elmas Hilesi


Clash of Clans Seviye 14 Köy Düzeni; Özellikleri ve Tanıtımı

Bu üssün en iyi yanlarından biri sahip olduğu bölme sayısıdır. Her yerde bölmeler vardır, bu da rakibimizin birliklerini yavaşlatmamıza yardımcı olur. Bu da zamanlama hatalarına veya rakibin birliklerinin tükenmesine neden olabilir. Rakibin kukla benzeri birlikleri genellikle duvara sıkışmış olarak bulunur. Savunmadan bahsetmişken, büyücü kuleleri biri çekirdekte olmak üzere dış bölmelere dağıtılır.

Bu büyücü kuleler savunma ve depoların çoğunu işgal eden üslerin çoğuna sıçrama hasarı koruması sağlamak için dış bölmeye yerleştirilir. Bu nedenle bu kılavuz kuleleri, Diğer savunmaları ve depomuzu korumamıza yardımcı olur.

Belediye Binası 14‘te 8 okçu kulemiz var. Onları tüm üssü kapsayacak şekilde menzillerine yerleştirdik ve tüm pruva kuleleri ayrı bölmelere yerleştirildi. Okçu kulelerini bu dış bölmeye yerleştirmenin amacı aslında çok önemli. Toplayıcılarımızı ve mayınlarımızı, ganimetin düşmanlar tarafından kolayca çalınmaması ve üs içindeki diğer savunma ve depoları kara ve hava saldırılarından korumaktır. Daha yüksek belediye binası seviyelerine çıkmaya başladığımızda havanlar önemini kaybetmeye başlıyor. Dolayısıyla fazla koruma sağlamadıkları için onları merkezde korumanın bir anlamı yok.

Ama yine de onları, Klan Kalenize Yakın bir civarda veya görselde gördüğünüz gibi yerleştirebilirsiniz. İstenmeyen saldırılara karşı savunmamıza yardımcı olabilmeleri için onları üssün dışında son derece korunaklı bir konuma yerleştirdik. Ayrıca, tabanın neredeyse çoğunluğunu kaplayan eşit aralıklarla yerleştirilmiştir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Quest apk indir


COC 14. Seviye Köy Düzeni Kombinasyonu ve Özellikleri

Saldırganın dikkatini dağıtıp başını belaya sokabilecekleri için üssünüzü klan kale birlikleriyle savunmanız şiddetle tavsiye edilir. Tek başına üsler, Belediye Binası 14 saldırganları tarafından kullanılan saldırıların çoğunu durdurmak için yeterli. Ama yeterli olsa da, bir klan kalesi kullanmak çok yardımcı olabilir. Belediye Binası 14‘teki Klan Kalesinde 45’e kadar konut alabilirsiniz. İşte Belediye Binası 14 savunması için CC asker kombinasyonları için bazı önerilerim:

 1. 1 Lav Tazısı + 1 Baş Avcı + 9 Okçu (Önerilir)
 2. 1 Lav Tazısı + 2 Kafa Avcısı + 3 Goblin
 3. 2 Süper Minyon + 2 Baş Avcı + 3 Okçu
 4. 1 Cehennem Ejderhası + 2 Kafa Avcısı + 7 Okçu
 5. 1 Lav Tazısı + 1 Buz Golemi

Üssü Kopyala

 1. Birlikler tuzakların üzerinden geçmek için manipülasyona yol açıyor 
 2. Hava Savunmaları iyi korunan kompartımanlara ve kendi içerisinde kompartımanlara yerleştirilmiştir.
 3. Çok sayıda bölme birlikleri yavaşlatmaya yardımcı olur.
 4. Kartal Topçusu çekirdek bölmede iyi korunuyor
 5. Sihirbaz Kuleleri birbirinden uzakta farklı bölmelerde .
 6. Üssün çekirdeğinde iyi korunan saçılma görüntüleri
 7. Üssün çekirdeğine yerleştirilmiş cehennem kuleleri
 8. X-yayları tüm tabanı kaplar
 9. Üssün her köşesinde Okçu Kuleleri.

Bazın Özellikleri Nelerdir? yukarıda ki link çalışmaz ise lütfen buraya tıklayınız. Tasarımı kopyala.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of Clans 14 Seviye Köy Düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Hileli İndir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER