Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash of Clans 3. seviye köy düzeni Belediye Binası Nasıl Yapılır?

Clash of Clans 3. seviye köy düzeni Nasıl Yapılmalıdır? Çoğu insan Clash of Clans’daki düşük seviyelerden hoşlanmaz, ancak yine de çok önemlidir. Clash of clans 3. Seviye köy düzeni Bu seviyelerin tamamlanması daha az zaman alırken, daha yüksek seviyeler çok fazla zaman ve çaba gerektirir. Alt seviye çok kolay ve basittir, ancak diğer yandan daha yüksek seviyede uzman olmak için gerçek seviyedir. Belediye Binası 3 de alt katlardan biridir ve daha az binadan oluşmaktadır. En iyi üçüncü seviye köylerdea, klanınızı savunmak için değil saldırmak için inşa etmek önemlidir.

Yapmanız gereken ilk şey klanınızı güvende tutmak. Düşmanları engellemek için sert duvarlar gerektiğinden duvarların kilidini açmak şiddetle tavsiye edilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans gibi en iyi oyunlar


Clash of Clans 3. seviye köy düzeni

Belediye Binası 3 üssünün bazı şaşırtıcı düzenlerinden bazı kısa açıklamalarla birlikte burada bahsedilmiştir. Açıklama, oyuncuların aynı üssü herhangi bir zorluk yaşamadan kolayca tasarlamasını sağlar. İlk bahsedilen en iyi th3 üssü harika ve harika. Coc Belediye Binası 3 tabanı küçük bir bölüme değil, sadece merkezi bir bölüme ayrılmıştır. Merkezi oda, kaynak kulelerinden oluşurken, onları korumak için havanlar kullanılır. Bu, sizinle daha uzun süre kalmak için en iyi th3 çiftçilik üssü düzenlerinden biridir. Belediye Binası, Merkez Konferans Salonu sınırları dışında bırakıldı. Kara ve hava akıncılarının erişimini önlemek için bazı çarpıcı savunma yapıları ve askeri kuleler de sınırın ötesine yerleştirildi.

Clash of Clans 3. seviye Belediye Binası Düzeni
Clash of Clans 3. seviye Belediye Binası Düzeni

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans 12. seviye savaş düzeni


3 seviye belediye binası köy düzeni

Klanın içi, merkezde kaynak kuleleri, depolar, toplar, küçük bombalar ve havan mermileri ile çevrili bir belediye binasından oluşur. Bu bölme sağlam duvarlarla çevrilidir. 3 seviye belediye binası köy düzeni Sert duvar sınırının dışında, kışlaları, kışlaları, laboratuvarları ve diğer birçok şaşırtıcı savunma yapısını görebilirsiniz.

Clash of Clans 3. seviye Savaş Düzeni
Clash of Clans 3. seviye Savaş Düzeni

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of Clans 3. seviye köy düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: clash of clans 9. seviye savaş düzeni


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER