Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Of Clans 3. Seviye Köy düzeni, Ganimet ve en iyi savunma kopyala

Clash Of Clans en iyi 3 Seviye Köy düzeni nasıl yapılmalıdır? Clash of Clans’da kupalar ve savaşlar için en iyi TH3 üsleri olarak adlandırılabilecek birkaç üs vardır. Belediye Binası 3’te, temel düzeninizi oluşturmak için çok fazla binanız yok. Hevesli bir savaşçıysanız, bu birkaç binayı (özellikle kaynaklarınızı) saldırganlardan korumak istersiniz. Bu yüzden en iyi TH3 temel tasarımlarını indirmeniz gerekiyor. Burada, bağlantı yoluyla kolayca kopyalayabileceğiniz en iyi şehir 3 temel tasarımlarını sunuyoruz.

Öncelikle Clash of Clans kılavuzumuzu okuduysanız, Town Hall 3’te fazla zaman geçirmeyeceğinizi zaten biliyorsunuzdur. Bu belediye binasını 24 saatten daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bunu yapmak için yükseltme sırası önceliklerimizi takip edebilirsiniz. Aynı şekilde, Clash of Clans’ın oynanışına aşinaysanız. Bu kadar kısa bir süre içinde üssünüzün yalnızca bir veya iki saldırıyla karşı karşıya kalacağını bilirsiniz. Ancak, bir klan savaşında veya bir klan savaşı ittifakındaysanız, mümkün olan en iyi TH3 üssünü inşa etmek önemli hale gelir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Coc 10. seviye köy düzeni


Clash Of Clans 3 Seviye Köy düzeni

Clash Of Clans 3 Seviye Köy düzeni
Clash Of Clans 3 Seviye Köy düzeni
Bina TipiBina AdıBina SayısıBina Seviyesi
Kaynak Binalarıİksir Toplayıcı36
Altın madeni36
İksir Deposu26
Altın Deposu26
inşaatçı kulübesi2-5Yok
Ordu Binalarıkışla25
Ordu Kampları23
Klan kalesi11
laboratuvar11
Savunma Binalarıtoplar24
okçu kulesi13
Harç11
duvarlar503
tuzaklarbombalar22
Clash Of Clans 3 Seviye Köy düzeni

coc 3 seviye köy düzeni (Ganimet)

İpucu 1 – Bilmelisiniz ki kışla, madenler, koleksiyonerler, kışlalar, laboratuvarlar ve depolar gibi savunma dışı binalar da bu üste dostlarınızdır. Bu binaları barikat olarak kullanabilirsiniz. Genellikle, devler hariç tüm birlikleriniz savunma yapılarını görmezden gelir ve yollarına çıkan yapılara saldırmak için zaman harcarlar. Bu, Havana’ya yığındaki herhangi bir okçu veya barbarı bir sıçrama bombasıyla öldürme şansı verir.

İpucu 2 – Üssünüzü mümkün olduğunca genişletin. Temel yerleşimi tasarlarken, iki binayı üç karo boşluğuna yerleştirirseniz, aralarında bir atlama noktası bırakacağınızı göreceksiniz. Saldırganlar, birliklerini doğrudan aynı noktaya fırlatmak için bu atlama deliklerini kullanabilir ve onlara üssü hızla yok etme şansı verir. Ana hedefimiz, bir noktadan diğerine hareket ederek karşı birliklerin zamanını boşa harcamaktır. Bu, binaları iki karo aralığına yerleştirerek yapılabilir.

3 seviye belediye binası köy düzeni


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans isim Değiştirme


Clash Of Clans 3 Seviye Köy düzeni Kopyala

Tekrar Merhaba değerli websesi okuru, Maalesef bu köyümüzün tasarım kopyalama alanı mevcut değil. Ama diğer köy düzenlerini ziyaret etmek istersen kopyalama linklerine ulaşabilirsin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Of Clans 3. Seviye Köy düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Hesap Kurtarma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER