Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Of Clans 4. Seviye Köy Düzeni Kopyalama Linki (Tam Savunma)

Clash Of Clans Seviye 4 için en iyi Köy Düzeni nasıl olmalıdır? Clash of clans 4. Seviye inşaatçı binası köy düzeni – Clash of Clans ile doğru yere geldiniz. Bu üs, YouTube’daki coc Town Hall 4 için en iyi üslerden biridir. Bu Belediye Binası 4, kok temel yerleşimleri, çiftçilik ganimetleri/kaynakları ve kupa itişleri için kullanılabilir.

TH4 için bu en iyi kök tabanı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Sanırım size güncel bir TH4 tabanı vermenin zamanı geldi ve hepsini tartışacağım. Aşağıdaki Temel Analiz bölümünde çeşitli konumlarda bulunan düzenlerin detayları bulunur. Hadi temel analiz yapalım! İlk olarak, biri havan olan th4’teki ana savunmaları tartışalım. Menzili tüm üssü kapsadığı için üssün ortasına koyduk. Alt belediye binalarında ise rakipler çok sınırlı ordu kompozisyonları nedeniyle genellikle barbarlar ve okçular gibi düşük vuruşlu birimler kullanıyor. Harçlar yalnızca depoları değil, neredeyse tüm madenleri ve toplayıcıları sıçrama saldırılarından korur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni


Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni (Tartışma)

th4’teki ikinci ana savunma, merkeze koyduğumuz hava savunmasıdır, çünkü ikisini alt belediye binasındaki bir bölmeye koymak riskli olabilir. Bu yüzden bir rakip onları denese bile, onları farklı bölmelere yaymak en iyisidir. Hava savunmasını balonlarla yenmek için, her yönden hava saldırılarını önlemek için iki yay kulesini hala belirli bir mesafeye yerleştiriyoruz.

Bu da başka bir ipucu, eğer üssünüz karadan daha fazla hava saldırısı alıyorsa. Hava savunmasını havanlarla değiştirebilirsiniz. Oradan üssün merkezinde olacağı için daha fazla korunacaktır. Bu nedenle havanın yerleştirilmesi ve hava savunması büyük ölçüde saldırdığınız ordunun türüne bağlıdır.

O depoların neden orada olduğundan bahsedelim. Belediye Binası 4’ün tüm depoları ve savunmaları içeri koyacak ve tasarımı geçerli tutacak yeterli duvarları yok. Bu yüzden savunmaları mı yoksa depoları mı dışarı koyacağımızı seçmek zorunda kaldık. Depoları içeri koyup dışarıdaki savunmaları kaldırırsak, bu depoların koruyacak hiçbir şeyleri yoktur. Çünkü kendilerini savunamazlar, bu yüzden savunmaları içeri koyup depolarımızı tank olarak kullanmak daha mantıklı olur. Bu savunmalar, tankların yüksek sağlıkları nedeniyle savunmamız için koruma görevi görür. Bu durumda savunma, depoya saldıran birlikleri öldürerek depoyu korurken, depo da yeterli süre sağlayarak savunmayı korur.

Ancak savunmamızı korumak için sadece depolarımızdan vazgeçmiyoruz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Coc 10. seviye köy düzeni


4 seviye köy düzeni

  1. 1 Valkyrie + 1 Sihirbaz + 3 Okçu  (Önerilir)
  2. 1 Bebek Ejderha + 1 Büyücü + 1 Okçu
  3. 1 Cadı + 3 Okçu

Clash Of Clans 4. Seviye Köy Düzeni Özellikleri ve linki

Bazın Özellikleri Nelerdir? yukarıda ki link çalışmaz ise lütfen buraya tıklayınız. Tasarımı kopyala.

  1. Hava Saldırıları Üssü
  2. Hava Savunması iyi korunuyor
  3. Depolar bitmiş olsa da hala iyi korunuyorlar
  4. Eşit olarak yerleştirilmiş toplar, üsse bir denge sağlar
  5. Kara ve hava saldırılarına karşı harika
  6. Çiftçilik ve Kupa İtme için İdeal
  7. Okçu Kuleleri tüm üssü kaplar

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans isim Değiştirme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER