Pazar, Nisan 14, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash of Clans 5.Seviye Köy Düzeni Link ile Birlikte Kullanın

Clash of Clans 5 seviye için en iyi köy düzeni nedir? 5 seviye belediye binası köy düzeni sizlere listeliyoruz. Aklınızda takılan sorular için bizlere ulaşın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans 9. Seviye Köy Düzeni


Clash of Clans 5. seviye köy düzeni linki

clash of clans 5. seviye köy düzeni kopyala
clash of clans 5. seviye köy düzeni kopyala

Düzeni Kopyala

clash of clans 5. seviye köy düzeni linkli
clash of clans 5. seviye köy düzeni linkli

Düzeni Kopyala

clash of clans 5. seviye köy düzen ganimet ve kupa
clash of clans 5. seviye köy düzen ganimet ve kupa

Düzeni Kopyala

5 seviye köy düzeni

Clash of Clans, mobil dünyayı kasıp kavuran iOS ve Android için oldukça popüler bir oyundur. Demek istediğim, kaç tane uygulamada TV reklamı var (ve büyük bütçeli olanlar)? Adamın “Hog Rider” diye bağırdığını görmüş olabilirsiniz. Clash of Clans’ın stratejik dünyasına dalmayı düşünüyorsanız, bilmeniz gerekenler burada! Clash of Clans, Supercell tarafından geliştirilen bir MMO veya çok oyunculu çevrimiçi strateji oyunudur. “Freemium” oyunu olarak da bilinir. Burada oynamak tamamen ücretsizdir, ancak mücevherler ve kaynaklar gibi oyun içi öğeler için ödeme yapabilirsiniz (ve bazen ödemek zorunda kalırsınız). 5 seviye köy düzeni nasıl yapılır bunun için yukarıda ki bilgilerden yararlanın.

Oyunda önce bir topluluk (klanınız) oluşturmalı, ardından birlikleri eğitmeli ve altın, iksir ve kara iksir için diğer oyunculara saldırmalısınız. Daha sonra bu öğeleri savunmaları yeniden inşa etmek, birlikleri eğitmek ve yükseltmek ve büyü yapmak için kullanabilirsiniz. Altın ve iksir kazanmak için bir dizi goblin köyüne saldırabileceğiniz tek oyunculu bir kampanya da var. Diğer klanlara saldırarak elde edilen ana kaynaklar altın paralar, iksir ve kara iksirdir. Altın paralar, topluluktaki binaları yükseltmek için kullanılır. İksir ve Kara İksir, birlikleri eğitmek için kullanılır. Haplar kışlalarda, karanlık haplar ise karanlık kışlalarda kullanılır. Her kışla türü, farklı türde birlikler yetiştirir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: clash of clans 11. seviye köy düzeni


Klan Savaşları Nedir

Her klanın bir lideri ve lider yardımcısı vardır ve yalnızca biri savaş yapabilir. Savaşa gittiğinizde her klanın bir hazırlık günü ve bir savaş günü vardır. Savaş başladığında, oyuncular neden oldukları hasar miktarına göre yıldız kazanırlar. Her oyuncu savaş başına iki kez saldırır ve savaş gününün sonunda en çok yıldıza sahip olan takım kazanır.

Her takımın aynı sayıda yıldızı varsa, daha yüksek imha oranına sahip olan takım kazanır. Saldırılarınızı savaşta kullanırsanız ekstra ganimet elde edersiniz ve ud tipi Supercell tarafından belirlenir. Birkaç bonus ganimet ilavesi var. Kazanırsanız, mevcut tüm bonus ganimetlerini alırsınız; kaybederseniz, mevcut bonus ganimetlerin üçte birini alırsınız. Aynı klandan oyuncuların birbirlerine meydan okuyabileceği dostluk mücadeleleri vardır, ancak ganimet veya kupa ödülleri olmadan bu savaşlar ordunuzu etkilemez.

Clash Of Clans Dünya Şampiyonaları

Clash of Clans Dünya Şampiyonası’nın formatı önemli ölçüde çoğu yıl değişiyor. Tıpkı Clash Royale e-sporları gibi Supercell de topluluk turnuvalarıyla ortaklık kuruyor ve onları resmi turnuvalar haline getiriyor. Dört topluluk turnuvası olacak. Her birinin galibi o yıl ki Clash of Clans Dünya Şampiyonası Büyük Finali için altın bir bilet alacak. Supercell, bu yıl sonraki altı haftalık etkinlikte Dünya Finalleri için dört eleme bileti dağıtacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of clans 5. seviye köy düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: clash of clans 12. seviye köy düzeni


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER