Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni, ganimet ve kupa, Hava Savunma, Linki

Clash Of Clans En iyi 6 Seviye Köy Düzeni Nasıl Olmalıdır? Yeni bir ULTIMATE TH6 HYBRID/Kupa Avcısı[savunma] üssü mü arıyorsunuz? Köy düzeni 6 Hybrid Base Tasarımı – Clash of Clans, o zaman doğru yere geldiniz. Bu üs, Belediye Binası 6’daki en iyi ve en popüler olanlardan biridir. Bu Belediye Binası 6 kok temel düzeni, ganimet/kaynak ve kupa itme çiftçiliği için kullanılabilir. Bu TH6 En İyi Kola Bazı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Bugün yeni bir Town Hall 6 mix üssü yapıyoruz, yakın zamanda bir tane yaptım, ancak umarım daha fazla seçeneğiniz vardır. Böylece işinize yaramazsa kolayca yapabilirsiniz, ardından geçiş yapabilirsiniz. Diğerine göre, bu üs diğer üs planlarım gibi hibrit bir üs. Yani bu üs nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için kupalarınızı tutarken ganimetinizi kurtarabileceksiniz. Anlatımın temel analiz bölümünü izlediğinizden emin olun. Size bu tabanın tasarımını kopyalamak yerine gerçekte nasıl çalıştığı hakkında bir fikir vermek için temel bilgilerin eksiksiz bir dökümüne sahibiz. Öyleyse Tasarımı kopyalamadan önce ilk olarak ne işe yaradığı hakkında bir kaç bilgi sahibi olalım.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Coc 10. seviye köy düzeni


Clash Of Clans 6 Seviye Köy Düzeni

Öncelikle bu tasarım ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları cevaplayalım. Şimdi bazılarınızın bu topların neden dışarıda olduğuyla ilgili soruları olabilir. Peki, bu topların dışarıda olması ille de kötü bir şey değil, bunun yerine bu üssün güzel bir özelliği olduğunu söyleyebilirim. Daha yüksek bir belediye binasına taşınıyoruz, çoğu insan bu özelliği üssünde kullanıyor çünkü saldırganın planını sabote ediyor. Örneğin, bir rakip bu yöne gitmek yerine büyük topa bu taraftan saldırmak isterse. Çünkü ulaşabilecekleri en yakın savunma budur, bu taraftaki tüm savunmalar o topa giderken hedef alacaktır.

Devlerin gitmek istedikleri yere gidecekleri topu kırdı. Bu hücumda belirsizlik yaratıyor. Karşıt güçler gitmek istedikleri yere gidemiyor, bu da olası bir panik atak ve nihayetinde atak başarısızlığına yol açabiliyor.

6 seviye belediye binası köy düzeni

Bu, Tasarımda Topu sadece vermekle kalmadık, ama en azından bir tür koruma sağlamak için bir şeyler yaptık. Topun yanına üç dış bina, biri topun önüne ve iki topun önüne koymak gibi. Bir nokta, bu dış binalar, askerleri toplarımıza ulaşmadan önce engelleyebilir. Muhafız görevi görerek, düşman birlikleri topa ulaşmadan önce onlara iyi hasar vermeye yetecek kadar topu tasarımda ki gibi koyun. Bu toplayıcıların yanında toplarımızı daha da korumak için iki adet bomba bulunmaktadır.

6 seviye belediye binası köy düzeni: Savunma da kullanılacak ordular:

 1. 1 Cadı + 2 Sihirbaz (Önerilir)
 2. 1 Bebek Ejderha + 2 Büyücü + 2 Okçu 
 3. 2 Valkyrie + 1 Sihirbaz 
 4. 1 ejderha

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans isim Değiştirme


Clash Of Clans 6 Seviye Ganimet ve Kupa Düzeni

Belediye Binası 6’daki en önemli noktamız Büyücü Kuleleri, Balonlar, Devler ve diğer tüm ordular. Gibi saldıran gruplarla savaşmaya yardımcı oluyorlar. Bu nedenle, onları iyi korunacakları ve savunmanın çoğunu kapsayan bir menzile sahip olacakları yerlere yerleştirmek önemlidir. Bu nedenle onları merkeze yerleştirmek Kupa ve Ganimet için en iyi seçenek olacaktır.

Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni Linki

Bazın Özellikleri Nelerdir? yukarıda ki link çalışmaz ise lütfen buraya tıklayınız. Tasarımı kopyala.

 1. Merkezlenmiş ve iyi korunmuş Belediye binası
 2. İyi korunan Sihirbaz Kuleleri ve Havanlar 
 3. Üssün merkezindeki Hava Savunmaları
 4. Depolar iyi korunuyor
 5. Güzel Yerleştirilmiş Hava Süpürgesi
 6. Mükemmel tuzak yerleşimi
 7. Kara ve Hava Saldırılarına Karşı Canavar 

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Of Clans 6 Seviye Köy Düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Hesap Kurtarma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER