Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Kopyala (Savunma ve Saldırı)

Clash Of Clans 7 Seviye Köy Düzeni Kopyala (Savunma ve Saldırı) Kopyalama linki bir şekilde hazır tabanı kullan. Bu üs, Coc 7 seviye köy düzeni ‘de bulunan en iyi ve en popüler üslerden biridir. Bu Belediye Binası 7 kok temel düzeni, ganimet/kaynak ve kupa itme çiftçiliği için kullanılabilir. Bu TH7 En iyi Kök Base hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Bir Hibrit Üs olan Belediye Binası 7 Hibrit Üssü üzerinde çalışıyoruz. Bu nedenle kupalarımızı korumanın yanı sıra kupalarımızı da korumaya yardımcı olacağız. Makalenin temel analiz bölümünde, vakfın her yerleşimini öğreneceğiniz bu vakfın bir dökümü. Hadi temel analiz yapalım! Her şeyden önce, bariz olan şey, belediye binası üssün orta merkezinde iyi korunuyor.

Çünkü biz o yıldızı ve içerideki ganimeti kurtarmak istiyoruz. Hadi O zaman belediye binasının yapılarına, özelliklerine bir göz gezdirelim.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Of Clans 4. Seviye Köy Düzeni


Clash Of Clans 7. seviye köy düzeni

Bazıları topun neden dışarıya yerleştirildiğini merak edebilir. Çünkü 7. belediye binasının bu düzeninde tüm depoları ve savunmaları içeriye koymak için yeterli alana sahip değilsiniz. Ancak topu Dışarıya koymak mutlaka gerekli değildir. Kötü bir şey diye düşünme. Aksine üsler için güzel bir özellik diyebilirim, aslında yüksek şehirlere gittiğimizde çoğu kişi üslerinde bu özelliği kullanıyor. Çünkü saldırganın planlarını sabote ediyor. Örneğin, bir rakip bu taraftan saldırmak isterse, Devler ulaşabilecekleri en yakın savunma oyuncusu olduğu için topu yakalamaya gidecektir. Bu taraftaki tüm savunmalar, topa doğru yönelirken. Onları hedef alıyor ve topa ulaştıklarında bazı devler büyük ihtimalle topun yanına yerleştirdiğimiz dev bombayı tetikleyecek.

Bu, deve büyük hasar verecek ve rakibi erken bir iyileştirme büyüsü kullanmaya zorlayacaktır.

coc 7 seviye köy düzeni

En önemli iki savunmamız, havanlar ve uçaksavarlar, surların içinde, merkeze daha yakın, yoğun şekilde tahkim edilmiş noktalara yerleştirildi. Bu da onları ulaşılmasını zorlaştırdı; dahası, orada olmaları Üs’ün büyük bir bölümünü ele geçirmeleri anlamına geliyordu. Hava savunma sistemleri, toplu balonlar ve toplu sürükleme saldırıları gibi hava saldırılarına karşı korumayı artırmak için hava temizleyicilerini tamamlar.

Nişancı kuleleri, üssün yan taraflarına yerleştirildi, böylece tüm üssü kaplayabildiler ve hava saldırılarına karşı zayıf bir halkaları yoktu. Büyücü kuleleri, üsse stabilite sağlarken tamamen kaybolmamaları için dağılmıştır. Menzilleri çoğu savunmayı kapsar, bu nedenle onları birbirinden uzakta ayrı bölmelere yerleştirmek en iyisidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni


clash of clans 7 seviye köy düzeni

Saldırganın dikkatini dağıtıp başını belaya sokabilecekleri için üssünüzü klan kale birlikleriyle savunmanız şiddetle tavsiye edilir. Tek başına üsler, Town Hall 7 saldırganları tarafından kullanılan saldırıların çoğunu durdurmak için yeterli olsa da. Klan kalelerini kullanmak çok yardımcı olabilir. Belediye Binası 7’deki Klan Kalesi’nde 20’ye kadar konut alabilirsiniz. Burada Belediye Binası 7’de KK birlik kombinasyonlarının savunulması için bazı öneriler var.

7 seviye belediye binası köy düzeni Klan Kalesi Birlikleri

 1. 1 Bebek Ejderha + 2 Büyücü + 2 Okçu
 2.  1 Cadı + 2 Sihirbaz (Önerilir)
 3. 2 Valkyrie + 1 Sihirbaz 
 4. 1 ejderha

Çoğu insan bu birlikleri kendi klanından alamadığı için, tüm sihirbazlar. Tüm balonlar veya diğer birlik kombinasyonları gibi kolayca bulunan diğer birlik kombinasyonlarını da kullanabilirsiniz. Ancak yukarıdaki birlikleri kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. En iyi savunma deneyimi için.

7 seviye belediye binası köy düzeni

 1. Merkezlenmiş ve iyi korunmuş Belediye binası
 2.  dış top, güney tarafından saldırının başarısız olmasına yardımcı olur
 3. Hava Savunmaları birbirinden uzakta iyi korunuyor
 4. Sihirbaz Kuleleri birçok savunmayı kapsar
 5. Ölüm Tuzağı, birliklerin yoluna göre mükemmel tuzak yerleşimi
 6. Yere Karşı Canavar saldırı stratejileri 
 7. Çiftçilik ve Kupa İtme için İdeal
 8. Okçu Kuleleri tüm üssü kaplar
 9. Birbirinden uzakta ayrı bölmelerde depolar

Bazın Özellikleri Nelerdir? yukarıda ki link çalışmaz ise lütfen buraya tıklayınız. Tasarımı kopyala.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Of Clans 7 Seviye Köy Düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Coc 10. seviye köy düzeni


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER