Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash of clans 8. seviye köy düzeni Linki (Savaş Düzeni)

Clash of clans 8 seviye en iyi hazırlanmış köy düzeni nedir? Bu 8 seviye belediye binası köy düzeni, ganimet/kaynak ve kupa itme çiftçiliği için kullanılabilir. Bu TH8 Base hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Bugün yeni bir Belediye Binası 8 hibrit üssü yapıyoruz. Bu üs bir hibrit üs, yani bu onu korurken ganimetten tasarruf etmemize yardımcı olacak, bunun hakkında daha fazla konuşacağım.

Bu, belediyenin içini ve dışını anlamanıza yardımcı olacak, böylece vakfın değişmeye değer olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz. Unutulmaması gereken ilk şey. Belediye binasının ortasında iyi bir şekilde sabitlenmiş olmasıdır. Çünkü içinde bir yıldızı hak eden bazı hazineler vardır ki bu. Hibrit bir üs inşa ederken akılda tutulması gereken temel kurallardan biridir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: gemhustle.com clash of clans


8 seviye belediye binası köy düzeni

8 seviye belediye binası köy düzeni İnfo Tasarımı yaparken veya uygularken dikkat edilmesi gereken noktalar….

Bu tabanın en iyi yönlerinden biri sahip olduğu bölme sayısıdır. Her yerde bölünmelere sahip olmak, rakibimizin birliklerini yavaşlatmamıza yardımcı olabilir. Bu da sonunda zaman başarısızlığına veya rakibin birliklerinin tükenmesine yol açar.

Devler ve golemler gibi çoğu rakip birim genellikle duvarlara hapsolur. Savunmaya gelince, Belediye Binası 8’in tek sayıda savunma binası olduğundan, her yönden dengeli bir üs inşa etmek zordur.

Bu nedenle binalarınızı nereye yerleştireceğinizi dikkatlice planlamanız gerekir, böylece her iki taraf da belirli saldırılara karşı savunmasız kalmaz. saldırı türleri. Tüm havanlar merkeze yakın kompartımanlara yerleştirilmiştir. Ancak yıldırım çarpmaması için aniden birbirlerinden ayrılırlar, diğer tüm tahkimatları örterler, menzilleri depomuzu kapladığı için depolarımızı da korurlar. Onları orada bulundurmak, Goblin gibi spam saldırılarıyla savaşmamıza da yardımcı oluyor.

8 seviye köy düzeni

 1. 1 Cadı + 3 Büyücü + 1 Okçu 
 2. 1 Ejderha + 1 Büyücü + 1 Okçu
 3. 1 Bebek Ejderha + 1 Cadı + 3 Okçu
 4. 1 Bebek Ejderha + 1 Valkyrie + 1 Büyücü + 3 Okçu
 5. 3 Valkyrie + 1 Okçu 

Düzenin Özelikkleri

 1. Birlikleri yavaşlatmaya yardımcı olan çok sayıda Bölme
 2. Kendi kompartımanlarında iyi korunan Hava Savunmaları
 3. Birlik yoluna göre mükemmel tuzak yerleşimi
 4. Merkezlenmiş ve iyi korunmuş Belediye binası
 5. Harçlar Tüm tabanı kaplar
 6. Kara İksir deposu, üssün tam merkezine yerleştirildi.
 7. Farklı bölmelerde iyi korunan depolar
 8. King, baskın sırasında ejderhaların dikkatini dağıtmak için orta bölmeye yerleştirildi

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash royale vs Clash of clans


Clash of clans 8 seviye köy düzeni Linki

Bu temel tasarımı kopyalamak istiyorsanız, Temeli Kopyala düğmesine tıklamanız yeterlidir; bu, sizi bu temel tasarımı kolayca kopyalayabileceğiniz bir konuma götürecektir.

Link çalışmaz ise lütfen buraya tıklayınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Gemhustle.com clash of clans sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of clans içerik üreticisi kodu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER