Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash of Clans 9. Seviye Köy Düzeni; Savaş Taktikleri

Clash of Clans 9 Seviye Köy Düzeni Nasıl Olmalıdır? Bu 9 seviye belediye binası köy düzeni, kupa kazanmak için de kullanılabilir. TH9 için bu en iyi kök tabanı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Her şeyden önce, 1 yıldızı ve içerideki ganimeti kurtardığımız için belediye binası üssün orta bölmesinde iyi korunuyor. Bu üssün en iyi özelliklerinden biri sahip olduğu kompartımanların sayısıdır;


her yerde kompartımanlar vardır. Bu da rakibimizin birliklerini yavaşlatmamız için iyidir, bu da zamanla rakibin birliklerinin tükenmesine yol açar. Devler ve golemler gibi çoğu rakip birim genellikle duvarlara yapışmış halde bulunur. Savunmada, tüm üssü korumak ve her yönden güçlü kalmak için konumlandırıldılar. 9. Seviye savaş düzeni taktikleri için yazımızı okumaya devam edin.


Clash of Clans 9 Seviye için En iyi Köy Düzeni Özellikleri

ipucu 1: Sihirbaz kuleleri, üssün orta kısmındaki iyi korunan bölmelerde birbirlerinden ayrılırlar. Böylece menzilleri içindeki birçok savunmayı kapsayan üssün neredeyse çoğuna havadan hasar kapsamı sağlayabilirler.

ipucu 2: İşaret kuleleri, menzilleri tüm üssü kapsayacak şekilde düzenlenmiştir; bu, üssün her yönden hava saldırılarına karşı iyi korunduğu anlamına gelir.

ipucu 3: Hava savunmaları, bir dizi yıldırım büyüsü tarafından devrilmelerini önlemek için farklı bölmelere yerleştirilmiştir.

ipucu 4: Xbow orta körfezde iyi korunuyor ve savunmamızın çoğu için koruma sağlıyor. Onları karaya ve havaya yerleştiriyoruz çünkü onları havadan ve karadan korumak istiyoruz Saldırı, doğru konumlanmışlardır.

ipucu 5: Toplar, üsse genel stabilite sağlamak için kullanılmalıdır. Üssün kara saldırılarına karşı iyi performans göstermesini sağlamak için gerekli olan yerlere yerleştirilir.

ipucu 6: Şimdi, depolar için, çoğu deponun bir bölmeye yerleştirildiğini genellikle gördüğünüz tabanların aksine, ayrı bölmelere yerleştirildiler.

ipucu 7: Her depo farklı bir bölmeye yerleştirilmiştir. Bu da rakiplerin tüm ganimeti almak için tüm üssü kaldırması gerektiği anlamına gelir.

ipucu 8: Tabanın orta bölmesindeki karanlık hap saklama odası iyi korunmuştur.

ipucu 9: Şimdi tuzakların yerleştirilmesine gelince, bu üste çok fazla saldırı gözlemledikten sonra, yaylı tuzaklar ve dev bombalar. Saldırının yoluna bağlı olarak stratejik olarak farklı pozisyonlara yerleştirilmiş savunmaları domuzlar ve devler gibi gösteriyor. Bu üssü daha da güçlendirmeye yardımcı olan bölme birlikleri.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: clash of clans 11. seviye köy düzeni


9 seviye köy düzeni

  1. 1 Elektro Ejderha (Önerilen)
  2. 1 Bebek Ejderha + 2 Valkyrie + 1 Sihirbaz
  3. 1 Golem
  4. 1 Cadı + 4 Büyücü + 2 Okçu
  5. 1 Lav Tazısı 
  6. 1 Ejderha + 2 Büyücü + 2 Okçu

9 belediye köy düzeni

Kopyalamak için buraya tıklayınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of Clans 9 Seviye Köy Düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: clash of clans 12. seviye köy düzeni


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER