Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

clash of clans 9. seviye savaş düzeni taktikleri [COC TH9]

clash of clans 9 seviye savaş düzeni taktikleri nelerdir? Bir temel plan tasarlamak, çeşitli savunma yapıları ve binaları ile Clash of Clans’ın çok önemli bir parçasıdır. Bir klan savaşında, savunma için ne kadar altın harcanırsa harcansın, kötü inşa edilmiş bir üs saldırılara karşı savunmasızdır. 9 seviye belediye binası savaş düzeni Düşmanların yıldız almasını önlemek için savaş üsleri kullanılır.

Genellikle düşmanların iki veya üç yıldız almasını önlemek için inşa edilirler. Başarılı bir savaş üssü, rakiplerin 3 yıldızlı hedeflerine ulaşmasını engelleyebilir ve onları oyuncunun üssüne birden çok kez saldırmaya zorlayabilir. Bu makale, Belediye Binası 9’daki en iyi 5 savaş üssünü gözden geçirecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans 11. seviye savaş Taktikleri


TH9 clash of clans 9. seviye savaş düzeni taktikleri

İşte Aradığınız belediye binası 9 savaş düzeni taktikleri;

5) Yan Belediye Binası

coc 9. seviye savaş düzeni

Kolay bir 1 yıldızdan vazgeçmeye hazırsanız, bu sizin için mükemmel bir savaş alanı. Belediye Binası üssün bir tarafındadır ve 1 yıldız almayı kolaylaştırırken, Klan Kalesi merkezdedir ve düşmanların Klan Kalesi birliklerini kandırmasını zorlaştırır. Belediye binasını kenarda tutmak, ek savunma yapıları için çok yer açar ve onları alan hasarından korur.

4) X-Yayı Özel Taban

https://youtu.be/bNqI3F2zqa8
clash of clans th9 savaş düzeni

Clash of Clans’daki en tipik TH9 savaş üslerinden biri. Her iki X-Arm da tek duvarlı enkazla kaplıdır. Düşman birimlerinin onları görmezden gelmesine ve genellikle bir altın, veya kara iksir toplayıcı olan bir sonraki birime geçmesine neden olur. Bu üs, klan kalelerinde büyücüler gibi birimler kullanıldığında çalışır. Çünkü bu, düşman birliklerinin dikkatini daha da dağıtır ve X-Yayı’nın onları alt etmesine izin verir.

3) Açık Savaş Üssü

coc th9 savaş düzeni

Bu, üsler iyi dağılmış olduğundan ve birliklerin üssü zamanında tamamlaması ve savunmada alan hasarına neden olması zor olduğundan! Kitle Ejderhaları ve DragLoon savaş saldırılarına karşı savunmak için iyi bir üs. Bu üs ayrıca çok oyunculu savaşlar için de kullanılabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bilgisayarda Clash of Clans


2) Kapalı Savaş Üssü

https://youtu.be/VfRxuggduek
clash of clans th9 savaş taktikleri

Bu, Clash of Clans’daki bir başka popüler TH9 savaş üssüdür. Tüm savunmalar duvarların içinde tutulur ve kışla, toplayıcı ve kışla gibi yapılarla çevrilidir. Belediye binası tüm savunmaların ortasında.

1) Simetrik Savaş Üssü

coc th9 savaş taktikleri

Bu, Mass Dragons, GoWipe ve diğer TH9 saldırı stratejilerine karşı kolayca savunabilecek en şık savaş üssü. Her yönden simetrik olduğu için, bir saldırganın hangi tarafı hedef alacağına karar vermesi ve tuzağa düşmesi zordur. Cadılar, ejderhalar ve büyücüler gibi birlikler klan kalesine alınmalıdır.

Not: Makale yazarın kendi görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of clans 9. seviye savaş düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Aynı Zamanda Şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans isim nasıl değiştirilir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER