Clash Of Clans Büyülü Mücadele, Nasıl Tamamlanır?

Clash Of Clans Büyülü Mücadele
Clash Of Clans Büyülü Mücadele

Clash Of Clans Büyülü Mücadele Nasıl Tamamlanır? Mobil strateji oyunu Clash of Clans bu günlerde çok popüler. Oyun, çeşitli yapılara sahip üsler inşa etmek, birimler kiralamak ve mümkün olduğunca çok kaynak toplamakla ilgilidir. Ek olarak, her güncelleme oyuna bir ton yeni içerik ekler. Clash of Clans’ta büyülü mücadele görevleri nasıl tamamlayacağınızı mı merak ediyorsunuz? Bu makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin. Town Hall 15 güncellemesi oyuna birçok yeni özellik getiriyor. Artık Belediye Binanızı 15. seviyeye yükseltebilir, dört yeni kahraman evcil hayvan edinebilir ve sınırlı süreli mücadelelere katılabilirsiniz. Büyülü Mücadele okumada, önerilen birimlerle üssü yok etmeniz gerekiyor. Yani şimdi yapmanız gereken tek şey birliklerinizi ustaca konuşlandırmak. Magic Challenge’ın sadece iki çeşidi vardır:

  • Büyülü Mücadele – Challenge’ın normal versiyonu.
  • Epic Büyülü Mücadele – Oyuncular daha az birime ve daha iyi üs savunmasına sahip olacak.

Kozmetik iyileştirmeler, Clash of Clans’ta öne çıkmanın ve üssünüzün görünümünü iyileştirmenin en iyi yoludur. Bunu yapmak için oyuncular yeni manzaralar, kahraman görünümleri ve diğer öğeleri satın alabilir.

Geliştiriciler genellikle Gold Pass ve özel mağaza promosyonları aracılığıyla oyunculara yeni kahraman görünümleri sunar. İblis görünümleri, oyun mağazasında bulunan en yeni kahraman görünümleridir. Bu görünüm için gerçek para ödemek, onu çok oyunculu savunmalarda ve savaşlarda kullanmanıza olanak tanır. Oyuncular, 20 Ekim’e kadar kahraman görünümlerinin kilidini açabilir. Clash of Clans Büyülü Mücadele kahraman görünümünün etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; 7. seviye köy binası düzeni


Clash Of Clans Büyülü Mücadele Nasıl Tamamlanır?

  • Tabanın sol tarafındaki cehennem kuleleri arasındaki tüm elektrikli devleri serbest bırakmak için görünmezlik büyüsünü kullanın. O zaman kraliçeyi ve yeteneklerini kullanmalısın. Görünmezlik büyüsü çalışmayı bıraktığında, ikincisini kullanın.
  • Birimleriniz görünür hale geldiğinde, Kraliçe ve Elektro Titan’a iki geri çağırma büyüsü yapın. Üssünde Görünmezlik Büyüsü, Geri Çağırma Büyüsü büyülerinizi kullanın. Bundan sonra, sihirbazı ve başka bir duvar kırıcıyı soldaki kayanın yanına yerleştirin. Ardından, kaya üzerinde kralın yeteneklerini ve iskelet büyülerini kullanın.
  • Muhafız becerilerini kullanmayı unutmayın. Ardından, tabanın sağ tarafında Kral, Büyük Muhafız ve Geri Çağırma kullanın. Savaş tatbikatını tabanın sol tarafına yerleştirin.
  • O zaman tek yapman gereken ordunun üssü yok etmesini izlemek. Daha önce belirtildiği gibi, bu strateji zorluğun her iki versiyonu için de çalışır.

Yukarıda ki stratejiler sayesinde coc büyülü mücadele görevlerinizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Of Clans Büyülü Mücadele sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash Of Clans Köy Düzeni


Bu içeriğe oy verin!