clash of clans hesap değiştirme – e posta değiştirme adımları;

clash of clans hesap değiştirme
clash of clans hesap değiştirme

Clash of clans hesap değiştirme nasıl yapılır? Clash of Clans’ta hesap nasıl değiştirilir? Clash of Clans’ta hesapları nasıl değiştiririm? Clash of Clans’da hesap değiştirmek için önce uygulamada Hesaplar menüsünü açın ve Hesap Değiştir’i seçin. Mevcut hesap şifrenizi girmeniz istenecektir. Şifrenizi girdikten sonra yeni hesabınızın ana ekranına yönlendirileceksiniz. Clash of Clans hesabından nasıl çıkış yapılır? Clash of Clans hesabınızdan çıkmak için ana menüye gidin ve “Hesap” seçeneğini seçin. “Buradan çıkış yapın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash Of Clans E Posta Değiştirme


clash of clans e posta değiştirme

Clash of Clans oynarken ayarlarınıza erişmek için ayarlar simgesine dokunun.

clash of clans hesap değiştirme
clash of clans hesap değiştirme

Supercell hesabınız halihazırda mevcut köyünüze bağlıysa, Bağlandı düğmesini tıklayın. Ayarlarınıza erişmek ve hesaplar arasında geçiş yapmak için güvenilir bir internet bağlantısı kullandığınızdan emin olun.

clash of clans hesap değiştirme iphone
clash of clans hesap değiştirme iphone

Supercell ayarlarınıza girmek için dişli simgesini seçin. Çıkış yapmak için buraya tıklayın. Çıkış yaptığınızı onaylayın ve oyunun giriş ekranına geri gönderileceksiniz.

clash of clans nasıl hesap değiştirilir
clash of clans nasıl hesap değiştirilir

Ardından Supercell ID’nizle oturum açmayı veya Supercell ID’niz olmadan e-posta ile oynamayı seçebilirsiniz. Bu seçeneklerden herhangi biriyle oturum açmayı seçin ve tercih ettiğiniz hesapla oturum açmanız istenecektir.

clash of clans mail değiştirme
clash of clans mail değiştirme

Çoğu durumda, e-posta adresinize gönderilecek bir kod girmeniz gerekecektir. Daha sonra diğer Supercell hesaplarında kayıtlı oyun ilerlemenize erişebilirsiniz.

clash of clans hesabı değiştirme
clash of clans hesabı değiştirme

clash of clans hesap değiştirme (SSS)

Bir cihazda birden fazla COC hesabınız olabilir mi?

Evet, bir cihazda birden fazla COC hesabınız olabilir. Ancak her hesabın kendine ait kitapları, notları ve dersleri vardır.

Clash of Clans hesabımı nasıl değiştiririm?

Clash of Clans hesabınızda değişiklik yapmak istiyorsanız bunun birkaç farklı yolu vardır. Yeni bir hesap oluşturabilir veya mevcut bir hesaba giriş yapabilir ve yeni bir hesaba geçebilirsiniz.

CoC Gmail hesabımı nasıl değiştiririm?

CoC Gmail hesabınızı değiştirmek için şu adımları izleyin: Google Hesabınızda oturum açın. Sayfanın sağ üst köşesindeki “Ayarlar” düğmesini tıklayın. Genel altında, E-posta adresinizi değiştirin’e tıklayın. Yeni e-posta adresinizi girin ve İleri’ye tıklayın. Yeni e-posta adresinizi onaylayın ve Bitti’yi tıklayın.

Kaç COC hesabım olabilir?

Her e-posta adresinin bir Coc hesabı olabilir.

Yasaklandıktan sonra Clash of Clans nasıl oynanır?

Yasaklandıktan sonra Clash of Clans oynamanın birden fazla yolu vardır. Öğreticiyi tekrar oynatabilir veya başka bir hesapla oynayabilirsiniz. Diğer popüler çevrimiçi oyunları da bulabilirsiniz.

CoC e-postasını değiştirebilir miyiz?

Evet, web sitesinde CoC e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of clans hesap değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; clash of clans inşaatçı üssü 5. seviye köy düzeni


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.