Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash of Clans Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır? (Hesabımı Nasıl Kurtarırım)

Clash of Clans Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır? Clash of clans hesabınızımı kaybettiniz veya hesabınız mı çalındı? Clash of Clans hesabı almak için öncelikle uygulamayı cihazınıza indirip yüklemeniz gerekir. Oyun açıkken ekranın kuzeybatı köşesindeki dişliye dokunun. Hesabınızı geri yükleme seçeneklerini içeren bir ayarlar penceresi açılacaktır. Clash of Clans gibi oyunlar oynadığınızda verileriniz cihazınızın dahili deposuna kaydedilir. Clash of clans eski hesaba giriş çok kolaydır. Ne yazık ki bu, telefonları veya tabletleri değiştirdiğinizde sizi baştan başlamaya zorlar. Bugün, Clash of Clans hesabınızı ve tüm oyun geçmişinizi kolayca geri yüklemenize yardımcı olacağım. Bunun için bu sorunu çözmek için birkaç geçici çözüm buldum.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of clans 8. seviye köy düzeni


Clash of Clans Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır?

  1. Adım; Cihaza Clash of Clans’ı cihazınıza yükleyin
  2. Adım; Google Play ve SuperceI ID ile bağlanma yöntemini tercih edin.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: gemhustle.com clash of clans


Clash of Clans Unutulmuş Hesap nasıl geri alınır

Kayıp Clash of Clans hesabı için işlemler yardım ekibiyle iletişime geçmek ile başlayacaktır.

Oyunu kaydetmediyseniz, Clash of Clans köyünüzle ilişkili hesabı hatırlamadıysanız veya yanlışlıkla hesabı sildiyseniz, aşağıdaki adımları izleyin. Oyunun yardım ve destek merkezi ile Sizinle iletişime geçeceğiz. Hesabımızı kaybettiğimizi ve geri almak istediğimizi bildireceğiz. Ardından 1. adımda gördüğümüz uygulama ayarlarında Yardım ve Destek seçeneğine tıklayın. Görüntülenen önerilen pencerede Hesaplar’a ve ardından Hesap Al’a tıklayın.

Ardından Hesabımı kaybettim’i tıklayın!

Açılan yeni menüde “Bize Ulaşın” seçeneğine tıklayın.

Sorunu açıklamanız gereken SUPERCELL posta kutusuna yönlendirileceksiniz. Devam etmeden önce bir not defteri hazırlamanızı ve Clash of Clans hesabınızla hiçbir zaman ilişkilendirilmemiş bir e-posta adresi bulmanızı öneririm. Eğer bir tane yoksa, sadece yeni bir tane oluşturun.

Clash of Clans Hesap Kurtarma

Clash of Clans Wikia’ya göre, köyünüz Game Center veya Google+’ya bağlı değilse, geri yükleme talebinde bulunmanın kolay bir yolu var. İster Android ister iPhone’unuz olsun, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

iPhone

1. Clash of Clans uygulamasını açın.

2.  Ayarlar  sayfasını açın.

3.  Yardım ve Destek öğesini seçin .

4.  Sorun Bildir öğesini seçin .

5.  Diğer Sorun’u seçin .

Android

1. Clash of Clans uygulamasını açın.

2.  Oyun Ayarları’na gidin .

3. Eski köyünüzü bağlayabilmek için bir Google+ hesabına bağlanın.

4.   Oyun Ayarları  menüsünde Yardım ve Destek  sekmesini bulun.

5.  Sorun Bildir öğesini seçin .

6.  Diğer Sorun’u seçin .

Bu işe yaramazsa, Supercell Desteğine doğrudan [email protected] (iPhone için) veya [email protected] (Android için) adresinden e-posta gönderebilirsiniz. Yeni köyünüzle ilgili ayrıntılara ve eski köyünüzle ilgili aşağıdaki bilgilere ihtiyaç duyacaklar:

• Eski köyünüzün adı

• Köyünüzün parçası olduğu klanın adı

• Söz konusu köyün belediye binası seviyesi

• Bu köyü en son oynadığınız tarih ve saat.

clash of clans eski hesaba giriş

Supercell’in geri gelmesini beklerken yeni bir köyde oynuyorsanız, belediye binanızı dördüncü seviyenin üzerine koymayın. Wikia’ya göre bu, kurtarma sürecinde sorunlara neden olabilir. Ayrıca oyunun önceden doldurulmuş verilerini silmemeniz önerilir. Doğrudan Supercell’e e-posta gönderdikten sonra yanıt almak yaklaşık 2 ila 4 hafta sürer. Ancak şimdiye kadar muhtemelen kasabanıza batırdığınız mücevher miktarını düşünürsek bu çok uzun bir süre değil.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of Clans Hesap Kurtarma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash royale vs Clash of clans


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER