Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash of Clans isim Değiştirme, Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Clash of Clans isim Değiştirme Nasıl Yapılır? Oyun içinde kullanıcı adınızdan memnun olmayabilirsiniz. Bunun için Clash of Clans geliştiricilerinin sizlere sunduğu isim değiştirme fırsatından yararlanabilirsiniz.

clash of clans da isim değiştirme

Oyun içi adınızdan memnun değilseniz, Clash of Clans’ta adınızı nasıl değiştireceğinizi bilmek isteyeceksiniz. Neyse ki, size tam olarak anlatmak için buradayız. Bu kılavuzda, etkili Clash of Clans yeniden adlandırma teknikleri hakkında sizi bilgilendireceğiz. Oyunda Clash of Clans kullanıcı adınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Hesap Kurtarma


Clash of Clans Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir

Clash of Clans Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir
Clash of Clans Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir

Clash of Clans’da adınızı değiştirmek için Belediye Binası 5. seviye olmanız gerekir. 5. seviye Belediye Binası’nın kilidini açtıktan sonra oyun içi adınızı bir kez ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Adını tekrar değiştirmek istersen, biraz mücevher harcaman gerekiyor. Clash of Clans’ta adınızı her değiştirdiğinizde, size daha fazla mücevhere mal olacak. Beğendiğiniz bir isim seçtiğinizden emin olun, aksi takdirde (tam anlamıyla) size mal olacaktır. Aşağıda, Clash of Clans’da adınızı değiştirmek için izlemeniz gereken adımların bir listesini göreceksiniz. Clash of Clans’ta adınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için şu adımları izleyin:

  • 5. seviye Belediye Binası’nın kilidini aç
  • Oyun içi Ayarlar penceresini açın
  • ‘Diğer Ayarlar’ı seçin
  • Seçenekler listesinden ‘İsim Değiştir‘i seçin
  • ekrandaki yönergeleri takip edin!

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of clans 8. seviye köy düzeni


Clash of Clans Ad Değiştirme

Yukarıdaki adımları takip ederek Clash of Clans’da isminizi değiştirebilirsiniz. Unutmayın, bir kez ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Bundan sonra her seferinde size değerli taşlara mal olacak, adınızı her değiştirdiğinizde artacak. Clash of Clans adınızı değiştirmek için bazı kurallara uymalısınız:

  • Özel karakterler kullanmayın
    • Semboller, emojiler vb.
  • Supercell uygunsuz isimleri istediği zaman değiştirebilir, tazminat ödemez

Bu yüzden adınızı uygunsuz hale getirmeyin (küfür veya benzeri bir şey yok) ve iyi olmalısınız. Supercell ayrıca istek üzerine adınızı değiştirmeyecektir, bu nedenle kaydolmadan önce ücretsiz ad değişikliğinden memnun olduğunuzdan emin olun.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of Clans isim Değiştirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: gemhustle.com clash of clans


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER