Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash of Clans Ücretsiz Kara İksir Nasıl Alınır toplamanın 3 yolu

Clash of Clans Ücretsiz Kara İksir Nasıl Alınır? Oyuncuların bildiği gibi, Clash of Clans’daki tüm etkinlikler, Altın, Elmas ve Kara İksir gibi para birimleri gerektirir. Kara İksir birliklerini eğitmek, kahramanları yükseltmek, iskelet büyülerini ve diğer kara büyüleri eğitmek için kullanılır. Clash of Clans’daki en önemli para birimlerinden biridir.

Oyuncular Kara İksir’i Belediye Binası 7’den başlayarak elde edebilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Ücretsiz Altın


Clash of Clans Ücretsiz Kara İksir Nasıl Alınır

1) Kara İksir Sondası

Clash of Clans Bedava Kara İksir
Clash of Clans Bedava Kara İksir

Kara İksir sondası, oyuncu Belediye Binası 7’ye ulaştığında yapılabilir. Karanlık iksirler üretir ve ana kaynağıdır. Seviye yükseldikçe üretim artar ve oyuncular siyah ilaç elmaslarının üretimini artırmak için taşları kullanabilirler. Şu anda, kara iksirin 9. seviyesi maksimuma çıkarılabilir ve daha sonra saatte 160 kara iksir 3600 kapasiteli üretilebilir.

2) Mezar taşları

COC Bedava Kara İksir
COC Bedava Kara İksir

Bir üsse saldırıldığında, Ölü Kara Kışla birlikleri bir mezar veya mezar taşı inşa eder. Bu mezar taşları, mezar taşına dokunarak toplanabilen belirli miktarda siyah iksir içerir. Oyuncular, her Kara Mezar Taşından 1 Kara İksir kazanabilir.

3) Klan savaşları

COC Ücretsiz Kara İksir
COC Ücretsiz Kara İksir

Klan Savaşlarında Town Hall 7 veya daha yüksek bir üsse saldırmak, oyuncuya kazanan bir ödül olarak bir Kara İksir verir. Kara İksir miktarı, oyuncunun saldırısının temel seviyesine bağlıdır, taban ne kadar yüksekse, Kara İksir o kadar fazla olur. Esasen, TH14 üssüne saldırmak maksimum Kara İksir bonusu sağlayacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Ücretsiz Elmas


COC Bedava Kara İksir Almanız için 2 bonus Alternatif

4) Düşman üssüne saldırmak ve Yıldız bonusu

Kara İksir sondası, Kara İksir Deposu ve Belediye Binası’na saldırılarak düşman üslerinden yağmalanabilir. Oyuncular ayrıca çok oyunculu modda saldırarak 5 yıldızla ödüllendirilecekler. Bu yıldız bonusu aynı zamanda iyi bir kara iksir kaynağıdır. Clash of Clans League of Legends’ta oyuncular Star Rewards’dan 4.500’e kadar Kara İksir kazanabilirler.

5) Sezon Bankası

Bir oyuncu bir köye saldırdığında, Mevsim Bankasına aktarılan Kara İksir miktarı, Mevsim Bankasından yağmalanan miktara eşittir. düşman üssü. Bu kara iksir, sezon sonunda sezon ödülü olarak toplanabilir. Toplam Kara İksir miktarı, belirli bir sezonda baskın üslerinden yağmalanan miktara eşittir. Sezon tabanı, altın kartlar olmadan 50.000’e kadar kara iksir ve altın kartlarla 250.000’e kadar kara iksir depolayabilir.

Kara İksir, Clash of Clans’ın önemli bir parçasıdır. Bu nedenle, oyuncular kaliteli bir temel oluşturmak için bunu akıllıca ve stratejik olarak kullanmalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash of Clans Ücretsiz Kara İksir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Klan Savaşı Ligi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER