Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Of Clans Ücretsiz Taş Kazanma Yöntemi

Clash of Clans oyununda, nasıl kolay yoldan taş alabilirsiniz? Clash of Clans ücretsiz taş kazanma yönetmlerini siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

Oyun ile Yeni Tanışanlar İçin, Clash Of Clans Nedir?

Clash of Clans adlı oyun için, algoritmaları kendi temel bilgilerini kullanarak güçlü rakipler oluşturur. Oyuncular ayrıca klanlar oluşturabilir ve vergi yasaları ve yükseltme dağıtımları gibi klan ayarlarını değiştirebilir. Ayrıca, oyuncular kendileri için benzersiz klanlar kurmayı seçerlerse renkleri düzenleyebilir veya yeni askerler ekleyebilir. Ara sıra oyuncular, kazanmanın evleri için kaynak kazandığı bir savaşa girerler. Kaynaklar, belirli bir zaman periyodu için önceki girdilere dayalı olarak oluşturulan girilen sayıya asla karşılık gelmez.

Ayrıca, oyunu diğer arkadaşlarla çevrimiçi olarak veya kendi çocuklarınız gibi bir aile içinde oynayabilirsiniz. Clash of Clans ücretsiz taş kazanma yöntemi ile oyun sizler için daha eğlenceli olacaktır.

Clash of Clans Bedava Taş Alma
Clash of Clans Bedava Taş Alma

Supercell’in oyunun global versiyonunu piyasaya sürdüğü Eylül 2012’den itibaren mevcuttur, ancak son zamanlarda, RNG sistemi hakkında verimsiz olarak adlandırılan ve bazı oyuncuları, özellikle de altın kullanıcılarını vazgeçirebilecek bazı olumsuz yorumlar olmuştur. Saatler talep edilmeden boşa harcanırken bol miktarda kullanılabilirliğe sahip gözlemlenen öğeler.

Clash of Clans Ücretsiz Taş Kodu Nasıl Yapılır?

Oyundaki en önemli para birimlerinden biri “Taşlar” olarak kullanılır. Oyunun en önemli binalarını, en startejik yapılarını inşa etmek için bu taşlara ihtiyaç duyulur. Üretimi hızlandırmak ve startejik yapıları inşaa etmek için “Taşları” kullanabilirsiniz. Oyunda Taşları bulmak bazen çok zor olabiliyor. Değerli taşları nakit mağazadan satın almanız gerekiyor. Fakat küçük bir planlama ile asla harcamanıza gerek kalmayacak şekilde bu taşlara ulaşmanız mümkündür.

Engelleri Kaldırarak Taş Kazanma Yöntemi

Engelleri kaldırarak taş kazanabilirsiniz. Kaldırdığınız her engelde, 0-6 Taş arasında herhangi bir sayıda ödüllendirilirsiniz. Tabi alacağınız bu miktar önceden belirlenmiştir. Köyünüzdeki engelleri temizleyerek başarılı olun. 5 engeli aşarsanız 5 Taş kazanırsınız. 50 engel için kazanacağınız Taş sayısı ise 15 olacaktır. 500 engeli kaldırdığınız takdirde ise, Clash of Clans’ta 20 taş kazanabilirsiniz.

Başarıları Tamamla ve Taş Kazan

Clash of Clans oyunu oynadıkça keşfedilen ve daha da eğlenceli olan bir oyundur. Başarılarınıza Taş ödülü verilir. Başarılar ekranına gelin, mevcut başarılara yönelik mevcut ilerlemenizi takip edin.

Her başarının 3 seviyesi vardır. Her seviye için de ödüller alırsınız. Mevcut tüm başarıları tamamla ve 8.637’ye kadar Taş kazan. Evet bu mümkündür.

Taş Madeni ile Taş Kazanma Yöntemi

Şimdi gelelim işin Taş Madeni kısmına, Belediye Binası 4. aşamada açılan İnşaatçı Üssü’nde, bozuk olarak başlayan ancak İnşaatçı Üssü aşama 3’te tamir edilebilecek bir “Taş Madeni” binası bulunuyor. İşte o binayı yükseltmek, Clash of Clans’taki taş üretimini artıracak, böylelikle Taş kazanmış olursunuz. Günde 4.8 taş üretebiliyor ama işin güzel yanı ise bu zamanla artar.

Taşlar Kod İle Alınabilir mi?

Clash of Clans oyununda Taşlar maalesef kod ile alınamazlar. Yukarıda anlattığımız yöntemler dışında Taş kazanmak mümkün değildir. Öte yandan Taşlar mağazada satılıyor.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER