Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Royale 13. Arena Destesi – 2022 Savaş Düzeni Nedir?

Clash Royale 13 Arena Destesi Nedir? Arena 13’e ulaştıktan sonra merdiveni tırmanmak için Clash Royale’de kullanılacak en iyi deste nedir? Clash Royale’deki ilk meydan okuyucu arenasına ulaştığınızda, oyundaki kartların çoğuna erişebileceksiniz. Ancak bu noktada bire bir maçlarda karşılaşacağınız ortalama oyuncu seviyesi önemli ölçüde daha yüksek olacak. Mevcut sürümü hesaba katmayan desteleri oynamaya devam edemeyeceksiniz.

Bu özelleştirmeyi basitleştirmek için, önceden oluşturulmuş popüler desteleri seçip test edebilir ve hangilerinin oyun tarzınıza en uygun olduğunu görebilirsiniz. Kayıp kartları satın almak ve yükseltmek için çok fazla altın gerektiğinden, Clash Royale’de kartları yükseltmenin kolay olmadığını unutmayın. Herkesin kartlarının dolu olduğu bir seviyede oynuyorsanız, desteniz, 13. Seviyede sahip olduğunuzla eşleşmesi için benzer efektlere ve aynı iksir maliyetine sahip diğer kartları değiştirerek özelleştirilebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans gibi en iyi oyunlar


Clash Royale 13 Arena için en iyi Destesi 2022

Mega Şövalye destesi

Clash Royale 13. Arena Düzeni
Clash Royale 13. Arena Düzeni

Arena 13’e ulaştıktan sonra merdiveni tırmanmak için Clash Royale’de kullanılacak en iyi desteler Nedir? Clash Royale’deki ilk meydan okuyucu arenasına ulaştığınızda, oyundaki kartların çoğuna erişebileceksiniz. Ancak bu noktada bire bir maçlarda karşılaşacağınız ortalama oyuncu seviyesi önemli ölçüde daha yüksek olacak. Mevcut sürümü hesaba katmayan desteleri oynamaya devam edemeyeceksiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans 12. seviye savaş düzeni


Goblin Destesi

Clash Royale 13. Arena Deste
Clash Royale 13. Arena Deste

Bu özelleştirmeyi basitleştirmek için, önceden oluşturulmuş popüler desteleri seçip test edebilir ve hangilerinin oyun tarzınıza en uygun olduğunu görebilirsiniz. Kayıp kartları satın almak ve yükseltmek için çok fazla altın gerektiğinden, Clash Royale’de kartları yükseltmenin kolay olmadığını unutmayın.

Clash Royale 13 Arena Destesi; Madenci Destesi

Clash Royale 13. Arena için en iyi deste
Clash Royale 13. Arena için en iyi deste

Herkesin kartlarının dolu olduğu bir seviyede oynuyorsanız, desteniz, 13. Seviyede sahip olduğunuzla eşleşmesi için benzer efektlere ve aynı iksir maliyetine sahip diğer kartları değiştirerek özelleştirilebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Royale 13 Arena Destesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: clash of clans 9. seviye savaş düzeni


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER