Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Royale 14. Arena Destesi; En iyi Deste

Clash Royale En iyi Arena 14 Destesi bilgilerini sizler için derledik. Bu arenaya 4600 kupa kazanılarak girilebilir. Yeni açılan yeni kartlar ve Arena of Legends’a girmenize yardımcı olacak. Bu arena için en iyi desteler hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin. Mevcut sürümde Kart destelerini kullanan çok kişi görmüş olabilirsiniz. Bu kartlar Arena 14’te çok popüler olduğu için sadece oyun tarzınıza uygun desteleri kullanmanızı tavsiye ederim. Bu desteleri Arena 13’de de oynayabilirsiniz. Bu nedenle En İyi Arena 14 Destesini bulmak için bu En İyi Arena 14 Destelerini okuyun.

  • havai fişek
  • barbar kulübesi
  • İksir Golemi
  • Öfke Büyüsü
  • cellat
  • gece cadısı
  • oduncu

Yeni gelen desteler….


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale 5. Arena Destesi


Clash Royale En iyi Arena 14 Destesi

Aşağıda, Clash Royale’deki Arena 14 için en iyi 3 deste. Nasıl oynanacağına ve başarılı olunacağına dair kısa bir açıklama yer almaktadır…

1-  Domuz Binicisi Havai fişek destesi

Clash Royale 14. Arena Deste
Clash Royale 14. Arena Deste

Bu deste, hızlı bir döngü ve güçlü bir savunmaya sahiptir. Gördüğünüz gibi üzerinde ateş topu, şimşek gibi büyük bir sihir yok, depremler var.

2 – Golem Gece Cadısı destesi

Clash Royale  Arena 14 için Deste
Clash Royale Arena 14 için Deste

Normal Golem destelerinden daha ucuz ama aynı zamanda çok etkili. Eğer bir gece cadınız varsa, ilk oyunda golem kullanmaktan korkmayın, kesinlikle rakibinizin kulesini yok edeceksiniz. Ek olarak, güverte iyi bir kara savunmasına sahipti, ancak hava savunması yetersizdi. Düşman Lav Tazısı’nı kullanıyorsa, yarasanın savunmanıza yardımcı olabilmesi için aynı şeridin arkasındaki Gece Cadısı’nı kullandığınızdan emin olun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale Ne Zaman Çıktı


3- Clash Royale Arena 14 Prens destesi

Clash Royale  Arena 14 desteleri
Clash Royale Arena 14 desteleri

Bu deste uzun süredir oyunda. Bu bir Kütük Tuzağı olduğu için pahalı bir destedir. (3.8 İksir maliyeti), ancak diğer herhangi bir Kütük Tuzağı destesi kadar güçlüdür.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Royale Arena 14 Destesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale Deste 12. Arena


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER