Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Royale 2.6 Arena Destesi; domuz binicisi destesi

Clash Royale 2.6 Arena Destesi nasıl yapılır? Meta desteler her zaman clash royale’de ilgi çekmiştir. Şuan için en popüler konulardan bir tanesi domuz binicisi destesi olduğuna eminiz.

Bu deste uzun süredir metada ve yüksek kupalar için bile hala çok uygun. En iyi silahşörünüz yoksa veya kilidi açılmış bir kütüğünüz yoksa bu desteyi yapamayabilirsiniz. Bu destede yapmanız gereken en önemli şey desteleri, yerleştirme ve zamanlamadır. Üç şeyi de gerçekten iyi yapıyorsanız tüm kartlardan en iyi değeri alcağınıza %100 eminim. Rakibiniz bir kulvarda ilerliyorsa, karşı kulvara baskı uygulamak, rakibinizin iksirini iki kulvar arasında bölüştürmeye yardımcı olacaktır. Oyun boyunca, özellikle de olumlu iksir fırsatları elde edebileceğiniz zamanlarda, büyülerinizle her zaman kule parçası hasarı almaya çalışın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; En iyi Clash Royale Desteleri


Clash Royale 2.6 Arena Destesi (Erken Oyun)

clash royale 2.6 domuz binicisi destesi
clash royale 2.6 domuz binicisi destesi

Oyunun başlarında, kulvara domuz binicisi göndererek ilk adımı atan ilk oyuncu olmaktan korkmayın. Maç boyunca domuz binicisine baskı yapmak önemlidir. Bu deste çok ucuz olduğu için silahşör ve buz golem gibi önemli savunma birimlerinize kolayca geri dönebilirsiniz. Bu taktik erken oyun için gerekli olan bir nottur. Geç Oyun bilgisini aşağıdan edinebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale 12. Arena Destesi


clash royale 2.6 domuz binicisi destesi (Geç Oyun)

Daha sonra oyun, domuz binicisini bir buz goleminin arkasına gönderin. Veya bir buz ruhuyla göndermek gibi kendinden emin bir şekilde desteklemeye başlayabileceğiniz zamandır. Şimdi daha sonraki oyun, hangi kartların veya rakibin sahip olduğunu ve kabaca kart döngüsünün ne olduğunu bilmelisiniz.

Böylece domuz binicilerini desteklemek için ateş topları gönderebilirsiniz. Ayrıca birimleri alt etmek için iskeletler ve buz ruhları da kullanabilirsiniz. Çünkü bu kart döngünüze yardımcı olacak ve sizi hızlı bir şekilde domuz binicisine geri götürecektir. Umarım hepiniz bu desteyi oynarken eğlenirsiniz.

İKSİR MALİYETİ; 2.6

ARENA SEVİYESİ; +8

KART TÜRÜ; BÜYÜ

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Royale 2.6 Arena Destesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale 14. Arena Destesi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER