Clash Royale 2v2 Savaşlar için Taktik: Bilmeniz gereken her şey

Clash Royale 2v2 Savaşlar
Clash Royale 2v2 Savaşlar

Clash Royale 2v2 Savaşlar için Taktikler nelerdir? Oyuncuların bildiği gibi, Supercell’in sahibi olduğu Clash Royale oyunu. Oyuncuların bire bir savaşmak için karakter kartlarını kullandığı çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Clash Royale’a yapılan en yeni eklemelerden biri de şudur:

Önerilerimiz var!!! Kullanılan En iyi Kart Dizilimi Merak Ediyor musunuz? En İyi Clash Royale kartı nedir ve Şampiyon Kartlar hakkında daha fazla bilgi…

Oyuncuların bir takım arkadaşının olduğu ve iki kişilik başka bir takıma karşı yarıştığı 2v2 savaşlardır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale En iyi Kart


Clash Royale Arkadaşınla Nasıl Savaşırsın?

Clash Royale Arkadaşınla Nasıl Savaşırsın
Clash Royale Arkadaşınla Nasıl Savaşırsın

2v2 dövüş, oyuncuların bir takım arkadaşını iki kişilik başka bir takımla karşı karşıya getirdiği stressiz bir oyundur. Oyuncular arkadaşlarıyla, rastgele takım arkadaşlarıyla veya klanınızın diğer üyeleriyle oynayabilir.

Kupa olmadığından, 2v2 savaşlar, merdiven unvanını kazanmak için başka bir seçenektir. Oyuncular, dostluk 2v2 savaşlarında veya özel etkinlik 2v2 savaşlarında strateji oluşturabilir. İki takımda iki oyuncunun yer aldığı savaşlar 2v2 olarak bilinir. Tek bir arenada, dört oyuncunun tamamı aynı anda savaşıyor.

Her takım diğer takımdan daha fazla taç kazanmaya çalışıyor, tıpkı geleneksel bir 1v1 savaşında olduğu gibi.

Clash Royale Arkadaş ile Savaşma
Clash Royale Arkadaş ile Savaşma

2v2 savaşlarda, King’s Tower özel amblemli iki top, üzerlerinde iki taç ve yaklaşık %20 daha fazla sağlık içerir. Her iki silahın da benzersiz menzilleri var. Oyuncular, 2v2 savaşın başlangıcında takım arkadaşlarının destelerini hemen görebilir ve oyun sırasında takım arkadaşlarının kartlarını görebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale Şampiyon Kartları


Clash Royale 2v2 Savaşlar için Taktik

Clash Royale 2v2 Taktik
Clash Royale 2v2 Taktik
  • İyi dizilmiş desteler! 2v2 tamamen farklı bir oyun şeklidir. Oyuncuların 2v2 savaşlarda daha iyi çalışması için yeni desteler oluşturması veya mevcut merdiven destelerini değiştirmesi gerekir.
  • Kalkan Destesi Kullan! 2v2 savaşında bir takım arkadaşı bir arkadaş veya klan üyesiyse farklı bir taktik kullanın. Diğer oyuncular düşman kulesine saldırırken kuleyi savunmak için bir kalkan kullanın.
  • Büyü Kartları ve Açılış Kartları! Atlama ve Büyü Kartları sahadaki kartların iki katı kadar etkilidir. Bu kartlar aynı anda birden fazla birime zarar verebilir ve özellikle Tornado Tuzakları ile birleştirildiğinde kullanışlıdır.

Son olarak, 2v2, Clash Royale’de rastgele takım arkadaşları, klan üyeleri ve arkadaşlarla savaşmanın stressiz bir yoludur. Takım arkadaşlarınızla iyi koordine olan benzersiz bir 2’ye 2 deste oluşturun.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Royale 2v2 Savaşlar sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash Royale Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ücretsiz Clash Of Clans Hesapları


Bu içeriğe oy verin!